OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11756.1420
Euro6.63696.6635
Muharrem YILDIZ
HAKİKAT
İYİ OKUMALI!
18/06/2013

 

Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı, şöyle konuştu: "Cereyan eden olaylarla ilgili ilk değerlendirme şu olabilir; Bir defa bütün bu olaylar bizim iktidar olarak,Ne kadar başarılı ve becerikli olduğumuzun bir göstergesi. Muhalefetin senelerce uğraşsa da başaramayacağı bir şeyi,Biz beş günde başardık ve normal koşullarda,Bir araya gelmesi düşünülemeyecek olan,Bir birinden çok farklı kesim, grup, fraksiyonları,Toz duman içerisinde bir birleriyle buluşturduk."                            

..Ulusalcısı, solcusu, Devlet Bahçeli inkar  etse de ,Ülkücüsü, dışlanmış bir şekilde Bdp’lisi,Yaşlısı, genci, Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı, Galatasaraylısı,Bir arada yaşlı annelerin getirdikleri,Sarma yalancı dolmaları ekmeklerinin arasına sarıp,Kardeşçe yiyorlar, birinin içtiği şişeden diğeride,Suyunu içiyor.                              

..Her hayırdan bir şer çıkarmayalım.Her şerden bir hayır çıkarmayı da bilelim.Ülkede bu kadar satılmış akıl,Satılmış kalem,Satılmış kulak,Varken ! Çok dikkatli olalım.Her kes iki safa bölünmüş durumda,Temelli keskinleştirmeyelim.Ortada, ortak akıl olanlar azınlık.Ya korkuyorlar ya da seslerini duyuramıyorlar.Biraz sevgi, biraz saygı, biraz sabır.İşin ilacı bu.                      

..Bir ülkede bulunan yabancı okullar,Yabancı bankalar,Yabancı şirketler,Birer casus yuvalarıdır.Bizde bunlar çok.

Bazı mali operasyonlar,Provokasyonlar,Buralardan organize edilir.Ülkemde son zamanlarda görünen fotoğrafını,İyi  yorumlamak lazım.Türkiye kurgulanan bir oyunun içine çekilmek isteniyor.Kalabalıkların içinde yapılacak küçük bir patlama,Allah göstermesin,Tahrir meydanını basan atlı sahte polislerin,Yaktığı büyük Mısır ateşini yakar.Büyük bir zıtlaşma gittikçe büyümekte,Olan ülkemde, ortak akıl yürütenler devreye girmelidir.                      

..Bu mesaj aslında çoğulculuk yapanlara,Toplumu Cemiyet yerine cemaatleştirenlere,Özel hayata müdahale edenlere,Halkı birey yerine mürit görenlere,Ders niteliğindedir.Bu dersi iyi okumalıdırlar.

17.06.20131828 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ VE GÜNCEL MESELESİ - 09/04/2017
Türkiye, 16 Nisan sonrası,
ALTIN ÇAĞLARINI YAŞAYANLAR! - 06/03/2017
Merhametli davranış,
ACI GÜNÜ - 05/02/2017
Türk insanının belleğinin,
6 KELİMELİK ÖYKÜLER - 29/01/2017
MÜSLÜMAN Doğada hayvanların, sokakta kimsesizlerin, Kimsesi olabilmektir.
İYİ İNSANLARI HERKES BİLMELİ! - 10/01/2017
Cumartesi günü kayınbiraderimin,
MEZAR - 27/12/2016
Geçen yıl bu aylarda, Kız kardeşimin kızının düğünü için, İki ay öncesinden aldığım uçak biletiyle, İstanbul’a yüz dört lira ile gidip gelmiştim.
BÜTÜN ŞEYTANLAR AYAKTADIR! - 20/12/2016
Ay yıldızlı bayrağımızın,
ALLAH RAZI OLSUN HOCAM! - 05/12/2016
Elli yedi yıllık çileli hayatımın,
TAŞRA RUHU YİNE KAZANDI. - 29/11/2016
Dünyayı ve Amerika’yı yöneten,
 Devamı