OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Gazetesi

Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Takvim
Saat

Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı

18/03/2024

Çorum'un Osmancık ilçesinde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi nin 109.Yılı etkinlikleri kapsamında Gazi ve Şehit aileleri iftar yemeğinde buluştu.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi nin 109.Yılı etkinlikleri kapsamında, Gazi ve Şehit ailelerine Kaymakamlık tarafından organize edilen iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Osmancık Asya Tesislerindeki iftar yemeğine, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay ve eşi Senem Akpay, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Dilbaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nuri Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Yemekten sonra Kaymakam Akpay ve eşi aynı samimi ve sıcak tavırları ile masaları dolaşarak şehit aileleri ile tek tek ilgilenerek sohbet etti. Devlet olarak her zaman onların yanında olduklarının mesajını verdi.

Şehitlerimizin ruhu şad, mekanı cennet olsun.

 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  1 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  2 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  3 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  4 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  5 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  6 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  7 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  8 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma gününde Gazi ve Şehit aileleri iftar yaptı  9


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın