OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Gazetesi

Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Takvim
Saat

Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır

20/03/2024

Çorum Osmancık'ta AK Parti Osmancık belediye başkan adayı Emin Serdar Kurşun, 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

KURŞUN: OSMANCIK, AK PARTİLİ BELEDİYECİLİKLE İÇİNDE BULUNDUĞU YÜZYILI YAKALAYACAKTIR

AK Parti Osmancık belediye başkan adayı Emin Serdar Kurşun, 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

Çalışmaları ile her kesimden insanın takdirini toplayan Emin Serdar Kurşun, Osmancık’a tekrar AK Partili bir belediye başkanının dokunacağını belirterek, Osmancık’ın kendileriyle birlikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacağını vruguladı.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Kurşun, günün çoğu zamanını hemşehrileriyle birlikte geçiriyor.

Emin Serdar Kurşun, göreve geldiklerinde Halkla iç içe, şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik örneğinin en güzelini sergileyeceklerini kaydederken, hemşehrilerinin istek ve önerilerini tek tek dinliyor.


“ORTAK AKILLA ÇALIŞMA YÜRÜTECEĞİZ”

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Emin Serdar Kurşun, belediyeyi kazandıklarında Osmancık’ta yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştireceklerini bildirdi.

Osmancıklıların hizmetlerin en iyisine layık” diyen Kurşun, “Bu yüzden bizler de en iyisini yapmaya özen göstereceğiz. Yaptığımız hizmetleri vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak ortak akılla gerçekleştireceğiz. Daha modern ve güzel bir Osmancık’ta yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket edeceğiz. Adaylık süreci içerisinde bizlere gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır 11 Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır 7 Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır 4 Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır 1 Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır 6 Kurşun Osmancık, AK Partili Belediyecilikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacaktır


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın