OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Gazetesi

Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Takvim
Saat

Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. Yılında şehitlik ziyaret edildi

18/03/2024

Çorum Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. Yılı çeşitli etkinliklerle kutlandı.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. yıldönümü nedeniyle Osmancık Kaymakamlığı  tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi nedeniyle Osmancık şehitliğinde proğram düzenlendi.

Şehitlik ziyaret edildi. Protokol üyeleri tarafından şehitlerimizin kabirlerinde bulunan çiçekler sulandı. Şehitlikte yatan Osmancıklı şehitlerimizin kabirleri ziyaret edildi, karanfiller kondu, dualar okundu.

Şehit yakınları ile sohbet edildi duygularına ortak olundu. Burada Kur’an-ı Kerim okunarak dualar yapıldı.

Büyük Türk Milletinin imkânsız denileni başardığı bir kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferi’ nin 109. Yıldönümü Kutlu Olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bağımsızlığımız uğruna canını ortaya koyan kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

Proğrama Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Dilbaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nuri Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, Siyasi parti temsilcileri, idareciler, şehit aileleri ve gaziler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.


 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. Yılında şehitlik ziyaret edildi 3 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. Yılında şehitlik ziyaret edildi 4 Osmancık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. Yılında şehitlik ziyaret edildi 2

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın