OSMANCIK GÜNDEM
Osmancık sevdalısıyız ve doğrudan yana tarafız

Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.070519.1469
Euro20.632220.7149
Saat
Takvim
Hava Durumu

Osmancıklı Defne Aile dizisinde

06/03/2023

Çorum Osmancıklı Defne Piriçci 07.03.2023 Salı akşamı Saat 20.00 de Show Tv yeni başlayan AİLE dizisinde başrol oynuyor.

Aile dizisi, kalabalık bir ailenin etkileyici öyküsünü konu almaktadır. Bu ailenin hayatına, ilerleyen dönemde psikolog Devin girecek ve ailenin hayatı değişecektir. Bir çiftlikte geçen dizi aynı zamanda psikoloğun da hayat hikayesini anlatmaktadır.

 Defne Piriçci

Daha önce Vurgun dizisinde Duru karakteri ile yer alan Defne Piriçci 29 Temmuz 2014 doğumludur ve şu anda 9 yaşındadır. Atv de yayınlanan GEL DESEM AŞK dizisinde ECE karakteri ile rol aldı. TRT 1 de yayınlanan Kasaba Doktoru dizisinde de rol almıştı. Leyla Şirin ajansın oyuncusu olan Defne Piriçci Aile oyuncu kadrosunda çocuk başrol oyuncu olarak yer alıyor.

  Defne PİRİÇCİ  Osmancıklı Defne Aile dizisinde 1

 Aile dizisinde kimler oynuyor?

Aile'de Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerde yer alıyor. Dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan eşlik ediyor. Aile'nin usta oyuncuları ise Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer olarak göze çarpıyor

 

Sezonun hakkında en çok arama yapılan yeni dizilerinden Aile dizisi için artık nefesler tutuldu. Ünlü oyuncular Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerini paylaştığı dizi, ülkemizde derin bir üzüntüye neden olan depremler nedeniyle ertelendiği için yeni yayın tarihi 7 Mart Salı olarak açıklandı.

 

Aile Oyuncuları Yeni Gelenler Dahil (Aile Oyuncu Kadrosu)

 Ay Yapım’ın yeni dizisi Aile’nin oyuncu kadrosu belli oldu. Aile oyuncuları arasında Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Canan Ergüder, Yurdaer Okur ve Yüsra Geyik birlikte yer alacak. 7 Mart 2023 Salı akşamı yayın hayatına başlayacak Aile dizisinin kanalı ise Show TV.

 Aile Oyuncuları

Serenay Sarıkaya (Devin Aydın)

Daha önce Özge Özpirinçci’nin hayat vereceği açıklanan Devin rolü için Serenay Sarıkaya ile anlaşıldı. Serenay Sarıkaya Aile Oyuncuları arasında yer alacak. Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 Ankara doğumludur. 32 yaşında olan Serenay Sarıkaya Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuş daha sonra da Lale Devri ve Medcezir dizileri ile  ünlenmiştir son yıllarda Fi, Şahmeran gibi İnternet dizilerinde yer alan Serenay Sarıkaya’nın bir sevgilisi yoktur. Serenay Sarıkaya 1.75 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

 Aile dizisinde Devin güzel ve başarılı bir psikologdur. Devin Hülya’nın oğlu Aslan’ın ailesini iyileştirmeye çalışacak ancak kendi ailesinde de bir dizi sorunlar yaşayacaktır.

 Kıvanç Tatlıtuğ (Aslan Soykan)

Aile oyuncuları arasında başrol olarak rol alacak Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 Adana doğumludur. 2002 yılında düzenlenen Best Of Model Türkiye yarışmasında birinci olmuştur. Oyunculuk eğitimini Laçin Ceylan ve Okan Bayülgenden alan yakışıklı oyuncu ilk televizyon deneyimini Gümüş dizisi ile yaşamıştır. 2008 yılında yayımlanan Aşk-ı Memnu dizisinde yıldızı parlayan Kıvanç Tatlıtuğ Ezel, Kuzey Güney, Çarpışma, Organize İşler2 gibi yapımlarda rol almıştır.

Aile dizisinde Aslan kalabalık bir ailenin biricik oğludur.  Hülya’nın oğlu olan Aslan oldukça sinirli ve bıçkın bir adamdır. Aslan hem ailesinin sıkıntıları hem de iş hayatının sıkıntıları ile ilgilenirken psikolog Devin’e aşık olacaktır.

 

Aile Oyuncuları Aslan

Ecem Simge Yurdatapan (Aysel)

Aile Oyuncuları arasına dahil olan Ecem Simge Yurdatapan 18 Mart 1995 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu 175cm boyunda ve 54kg’dır. Güzel oyuncu Ecem Simge Yurdatapan daha önce Fester Abdü, Şeyda Erdoğan, Cihan Şimşek gibi sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı Düş Peşine filminde rol aldı.

 Ecem Simge Yurdatapan Aile dizisinde Aysel karakterine hayat verecek. Aysel, Aslan’ın eski sevgilisidir.

Aile Oyuncuları Aslan'ın sevgilisi Aysel

 Canan Ergüder (Leyla)

Canan Ergüder 15 Temmuz 1976 İstanbul doğumludur. Amerikada sosyoloji ve tiyatro eğitimi almıştır. 2007 yılında Türkiye’ye dönerek Bıçak Sırtı ve Binbir gece dizilerinde rol almıştır. 2010 yılında yayımlanan Behzat  Ç dizisinde Savcı Esra karakterini canlandıran Canan Ergüder Oğlum, Menajerimi Ara, Galip Derviş gibi yapımlarda rol almıştır.

 Aile dizisinde Leyla Aslan’ın ablası ve Cihangir’in eşidir. Leyla annesinin baskısını hayatı boyunca üzerinde hissetmiştir. Leyla, istemediği bir adamla zorla evlendirilmiştir şimdi de iki çocuk annesidir.

 Aile Oyuncuları Leyla

 Nejat İşler (Cihan Soykan)

Aile oyunu karosunda Nejat İşler Cihangir karakteri ile yer alacak ve dizi de Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi olarak yer alacak. Usta oyuncu Nejat İşler 29 Şubat 1972 İstanbul doğumludur ve 51 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde oyunculuk dersleri alan Nejat İşler yaşadığı sedef hastalığı nedeniyle uzun bir süre televizyon dizlerinden uzak kalmıştır. Nejat İşler son dönemde Çukur ve Behzat Ç dizilerinde yer almıştır. Bekar olan Nejat İşer 1.83 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır.

 

Cihan Aslan’ın hayatında ciddi problemler yaşayan büyük abisidir. Leyla ile zor bir evlilikleri vardır.  Cihan Soykanların kara koyunudur. 5 yıl öncesi ailesinden kopan Cihan karanlık ama tehlikesiz bir adam olmuştur. Cihan’ın tek ihtiyacı iyi bir psikologtur.

  Nejat işler aile dizisi oyuncusu dizi de cihangir karakteri ile yer alacak

 Ushan Çakır (Atilla)

Aile Oyuncuları arasında yer alan Ushan Çakır 23 Mayıs 1984 İzmir doğumludur. 175cm boyunda ve 73kg ağırlığında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 2011 yılında yayımlanan Leyla İle Mecnun dizisinde Arda karakteri ile popülerist bir kimliğe bürünen Ushan Çakır Cezailer, Beni Çok Sev, Menajerimi Ara, Avlu, Ferhat İle Şirin gibi yapımlarda rol almıştır.

 Atilla Hayri’nin torunudur.

 Aile Oyuncuları Ati

 Levent Ülgen (İbrahim Soykan)

Son olarak Baba dizisinde rol alan Levent Ülgen 8 Ağustos 1962 Konya doğumludur. Akasya Durağı dizisinde canlandırdığı Sinan karakteri ile ekran severlerin sevgisini kazanan Levent Ülgen Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kuzgun, Kiralık Aşk, Gençliğim Eyvah gibi yapımlarda rol alan Levent Ülgen son olarak Aile Oyuncuları arasına dahil oldu.

 Levent Ülgen’in canlandıracağı İbo karakteri Aslan’ın amcasıdır. Aslan ile İbo sık sık iş nedeniyle tartışacaklardır. İbrahim zamanında ailenin başına kardeşi Yusuf’un geçmesine hala hazmedememiştir.

Aile Oyuncuları İbo

İpek Tenolcay (Neşe)

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Nesrin karakteri ile tanınan İpek Tenolcay 12 Temmuz 1970 İstanbul doğumludur. 173cm boyundaki güzel oyuncu uzun yıllar mankenlik yaptıktan sonra Şehnaz Tengo dizisi ile oyunculuk hayatına atılmıştır. Son olarak Aile Oyuncuları arasına dahil olan İpek Tenolcay daha önce Kırmızı Oda, Maria İle Mustafa, Erkenci Kuş, Gönül Hırsızı gibi yapımlarda rol almıştır.

 Neşe, Devin ile Yağmur’un annesidir.

İpek Tenolcay'ın hayat vereceği Neşe, Aslı ve Devin kardeşlerin annesidir.

 Esma Yeşim Gül (Ezgi)

Aile dizisinde Ezgi karakterine hayat verecek olan Esma Yeşim Gül 26 Haziran 1995 doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde üniversite hayatını tamamlayan güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisiyle oyunculuk hayatına atıldı. Esma Yeşim Gül daha önce Meryem, Yeşilçam, Yargı gibi yapımlarda rol almıştır.

 Ezgi, Psikolog Devin ‘in en yakın arkadaşı, sırdaşıdır.

Aile dizisi Ezgi

 Yurdaer Okur

Aile dizisinde rol alacak olan Yurdaer Okur 29 Ekim 1974 Rize doğumludur. 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde de yüksek lisans yaptıktan sonra İstanbul ve Diyarbakır Devlet tiyatrolarında uzun süre görev yapmıştır. 174cm boyundaki Yurdaer Okur  daha önce Sakarya Fırat, Kuruluş Osman, Yargı, Hakim, Karadayı gibi seçkin dizilerde rol almıştır.

 Emel Göksu (Seher Soykan)

25 Şubat 1962 doğumlu olan Emel Göksu Malatyalıdır.  İzmir ve İstanbul devlet tiyatrolarında uzun süre görev yapmıştır. Bizim Evin Halleri dizisinde Fincan karakteri ile geniş bir fan kitlesine sahip olmuştur. Tecrübeli oyuncu daha önce Kocamın Ailesi, Ayrılık, Annem gibi dizilerde rol almıştır.

 Seher Aslan’ın büyükannesidir. Aslan babaannesi Seher’i çok sever. Seher demans hastası sivri dilli ve inatçı bir kadındır.

 Aile Oyuncu Kadrosu Seher

 Nizam Namidar

11 Ağustos 1961 İstanbul doğumlu olan Nizam Namidar Berlin Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Almanya ve Türkiye’de oyunculuk eğitimi alan oyuncu 2015 yılında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle birlikte ekranlar karşısına ilk kez çıktı. Nizam Namidar daha önce Benim Adım Melek, İsimsizler, Yapayalnız gibi dizilerde rol almıştır.

 Umutcan Ütebay (Eko)

30 Kasım 1993 doğumlu olan genç oyuncu Umutcan Ütebay İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 179cm boyunda ve 80 kilogram olan Umutcan Ütebay Afili Aşk dizisi ile ilk kez ekranlarla buluşmuştur. Umutcan Ütebay Son olarak Aile dizisinde görev alacak.

 Muharrem Türkseven

Aile dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Muharrem Türkseven 26 Mayıs 1989 Çanakkale doğumludur. 176cm boyundaki oyuncu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Muharrem Türkseven ilk olarak 2008 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır. Burada sahne performansı parlayan oyuncu daha sonra İstanbullu Gelin, Ekip1 gibi dizilerde rol almıştır.

 Yüsra Geyik (Yağmur)

21 Haziran 1999 tarihinde Samsunda doğmuştur. ilkokul eğitimine Samsunda başladıktan sonra ailevi sebepler dolayısıyla İstanbul’a taşındılar. İlkokul çağında tiyatro kurslarına gitti. Ekranlarımız karşısına ilk kez Hayat Bilgisi dizisiyle çıktı. Daha sonra ise onu uzun yıllar kadrosunda bulunduracak efsane dizi Arka Sokaklar macerası bekliyordu. Arka sokaklar dizisinde Zeliha rolünü oynadı.

 

Yağmur Aile dizisinde Psikolog Devin’in kardeşi olarak rol alacak. Yağmur uyuşturucu bağımlısı bir kızdır.

aile dizisinde yağmur karakterini yüsra geyik oynayacak

 Elif Korkmaz

Elif Korkmaz Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Bale bölümü mezunudur. Elif Korkmaz Almanya’nın Stuttgart bölgesinde oyunculuk eğitimleri de almıştır. Miss turkey 2011’de yarışan Elif Korkmaz 4. olmuştur.

Elif Korkmaz aile dizisi oyuncusu olacak aslen bale hocasıdır.

 Erdal Yıldız

Halka dizisinde hayat verdiği Terzi karakteri ile çıkış yakalayan Erdal Yıldız Aile dizisi oyuncuları arasında yer alacak. Amerikada Lee Strasberg Theatre Institute’de oyunculuk eğitimi alan Erdal Yıldız 1966 Tunceli doğumludur. Yurtdışında birçok yapımda rol olan Erdal Yıldız 56 yaşındadır.

 Mustafa Üstündağ

11 Şubat 1977  Safranbolu doğumlu olan Mustafa Üstündağ Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden oyunculuk eğitimi almıştır. Yılan Hikayesi dizisiyle birlikte ekranlarla tanışan oyuncu daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem, Çukur, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol almıştır. Usta oyuncu Mustafa Üstündağ son olarak Aile oyuncu kadrosunda yer alacak.

 Burak Sergen

Burak Sergen 9 Şubat 1961 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldutan sonra uzun yıllar Ankara Devlet Tiyatrosunda görev yapmıştır. Aynı zamanda yönetmenlik de yapan usta oyuncu daha önce Gülümse Kaderine, Kara Sevda, Çukur, Halka, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sadakatsiz gibi popüler dizilerde rol almıştır. Burak Sergen son olarak Aile oyuncuları arasında yer alacak.

 

burak sergen aile dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak son olarak sadakatsiz dizisinde yer almıştı

 

Alara Turan

Aile oyuncu kadrosunda yer alacak olan Alara Turan 14 Eylül 1995 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniverstiesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2019 Yılında yayımlanan Kardeş Çocukları dizisinde ekranlar karşısına ilk kez çıkan güzel oyuncu Çukur, Payitaht: Abdülhamid ve Evlilik Hakkında Her Şey dizilerinde rol almıştır.

 Alara turan aile dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak

 Erdem Ergüney

 Kurtlar Vadisi dizisinde Deli Hikmet karakteri ile tanıdığımız Erdem Ergüney 2 Ekim 1970 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Erdem Ergüney de Aile isimli mahalle dizisinde yer alacak. Erdem Ergüney daha önce Payitaht: Abdülhamid, Beyaz Karanfil, Mavera dizilerinde rol almıştır.

 Erdem güney aile dizisinde yer alacak

Elif Özkul

Son olarak Yemin dizisinde başrolde izlediğimiz Elif Özkul Aile oyuncuları arasında yer alacak. 10 Mayıs 1988 de Erzurum doğumlu olan Elif Özkul 34 yaşının içindedir. Aslen Trabzonlu olan Elif Özkul İstanbul Üniversitesinde İşletme  bölümü mezunudur . Elif Özkul ilk olarak spikerlik yapmıştır.

 

Nur Sürer (Hülya Soykan)

Şuanda Camdaki Kız dizisinde Feride karakteri ile yer alan Nur Sürer Camdaki Kız dizisinden ayrılarak Aile dizisine transfer olacak. Tiyatrodan sonra Tatar Ramazan, Kayıtdışı, Bir Litre Gözyaşı ve Bana Artık Hicran De dizilerinde yer alarak çok sevilen Nur Sürer 1954 Bursa doğumludur ve 69 yaşının içindedir. Nur Süer’in daha önce usta tiyatrocu Bülent Kayabaş ve Sarp Kuray ile evlilikler yapmıştır.

 Hülya Soykan Aslan’ın psikolojik sorunlar yaşayan annesidir. Hülya ailesini korumak için her şeyi yapabilecek korkusuz bir kadındır. Oğlu Aslan’ı saplantılı şekilde seven Hülya oğluna verdiği zararın farkında değildir.

 Nur Sürer aile dizisi oyuncusu olmuştur

 İpek Çiçek (Ceylan)

Çocukluk dizisinde hayat verdiği Nene karakteri ile tanınan İpek Çiçek 26 Mart 1999 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır. Bilgi Üniversitesinde oyunculuk bölümü mezunu olan İpek Çiçek son dönemde Mucize Doktor ve Elimi Bırakma dizilerinde yer almıştır.

 

İpek Çiçek aile dizisi oyuncusu oldu ve dizi de ceylan karakteri ile yer almakta

 

Mert Denizmen (Tolga)

Mert Denizmen Tolga karakteri ile Aile oyuncusu olacak.  Son olarak Güzel Günler ve  Hayat Bugün dizilerinde yer alan Mert Denizmen  son olarak Tövbeler Olsun, Vatanım Sensin ve Dünya Hali dizilerinde de yer almıştır. Mert Denizmen 1986 İstanbul doğumludur ve 37 yaşının içindedir. Haliç Üniversitesinde oyunculuk eğitimini alan Mert Denizmen 1.80 cm boyunda ve 76 kg ağırlığındadır.

 Mert Denizmen aile dizisi oyuncusu oldu dizi de tolga karakteri ile yer alacak daha önce doktor dizisinde yer almıştı

 Ali Savaşçı (İskoç)

Son olarak Savaşçı dizisinde izlediğimiz Ali Savaşçı Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. 1973 İstanbul doğumlu olan Ali Savaşçı son dönemde Şeref Bey, Çukur, Leke ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde yer almıştır. 50 yaşında olan Ali Savaşçı Aile oyuncu kadrosunda İskoç karakteri ile yer alacak.

Abdurrahman Yunusoğlu

Son olarak Ay yapımın Babil dizisinde yer alan Abdurrahman Yunusoğlu Aile oyuncusu olacak.

 

 

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın