OSMANCIK GÜNDEM
Doğrudan Yana Tarafız...

Duyurular
Takvim
Saat
Hava Durumu

Osmancık şehir içerisinde trafik polisi ekipleri denetim yaptı

22/07/2022

Çorum’un Osmancık ilçesinde şehir içi Trafik ekipleri şehir merkezinde çesitli caddelerde trafik denetimi ve uygulama yapıyor.

Osmancık ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı şehir içi Trafik ekipleri şehir içerisinde trafik kontrollerini sıklaştırdı.


Trafikte  seyir halindeki araçları yollara duba koyup tedbir alarak sürücü ehliyeti, araç muayenesi ve sigorta, motosikletlerde plaka, kask diğer araçlarda, emniyet kemeri, telefonla konuşma, abartılı egzoz, yüksek sesle müzik dinleme,  gibi hayati önem taşıyan belgelerin kontrolünü yaptı.

Şehir içi trafik ekipleri şehir merkezi ile Çorum Caddesi bağlantı yollarında trafik kurallarını ihlal eden sürücüleri tespit edip bu sürücüler hakkında cezai işlem yapıyorlar. Çorum Caddesi Kani Kızı önünde yapılan uygulamada yaklaşık olarak 80 araç kontrol edildi. Sakıncalı bir duruma rastlanmadı.

Trafik yetkilileri özellikle şehir merkezinde ana caddelerle bağlantılı olan sokaklarda denetimlerin süreceğinin izlenimini vererek sürücüleri kurallara uymaları ve daha dikkatli olmaları gerekriği hususlarında uyarılar yapıldı.

 Osmancık şehir içerisinde trafik polisi ekipleri denetim yaptı 4 Osmancık şehir içerisinde trafik polisi ekipleri denetim yaptı 1 Osmancık şehir içerisinde trafik polisi ekipleri denetim yaptı Osmancık şehir içerisinde trafik polisi ekipleri denetim yaptı 2Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın