OSMANCIK GÜNDEM
İnternet Gazetesi doğrudan yana tarafız...

Duyurular
Takvim
Saat
Hava Durumu

Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldı

04/05/2022

Çorum Osmancık’ta Aylin Kütük'e ait Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu törenle açıldı

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Aylin Kütük, 04 Mayıs 2022 Çarşamba Günü, Yazı Mahallesi Yeni Çeşme Sokak No.9/2  adresinde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosunun açılışına, Çorum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Alican Doğan, Başkan yardımcısı Bektaş Karabacak ve yönetim kurulu üyeleri Zehra Demir, Didem Şimşek Uzbey, Çorum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Osmancık Temsilcisi Namık Çelebi,  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Selami Kaya, komşular ve çok sayıda davetli katıldı.        

Dualar eşliğinde açılan iş yerinin açılış kurdelesini, Çorum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Can Doğan, Başkan yardımcısı Bekdaş Karabacak, Zehra Demir, kurul üyesi Didem Şimşek Uzbey,  Çorum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Osmancık Temsilcisi Namık Çelebi  kesti. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosunun, Osmancık ilçesine hayırlı olmasını dileyen Başkan Alican Doğan, Aylin Kütük’e , iş yaşamında başarılar dileyerek hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Meslektaşları işletmenin sahibi Aylin Kütük’e, bol kazanç getirmesini ve ilçenin her konuda daha da gelişmesini istediklerini söylediler.  Açılışta, gelen konuklara çeşitli ikramlar yapıldı. Aylin Kütük Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Namık Çelebi’nin gözetiminde staj gördü.

Mali Müşavir olmak, ince ve uzun bir yol. Çok çalışmak ve sınavlardan geçmek gerekiyor. İlçemizin yeni jenerasyonundan Aylin Kütük; azmi, çalışkanlığı ve ısrarı ile bunu başarmanın mutluluğunu yaşıyor.

Aylin Kütük, Emekli Eğitimci Keramettin Kütük'ün gelini ve Kızılırmak Mahallesi Muhtarı Ahmet Oğuz Kütük'ün de eşidir.

Osmancık Gündem İnteraktif Haber Gazetesi olarak Aylin Kütük’e  iş yaşamında başarılar dileyerek kutluyoruz. 

 Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldı 2 Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldı 13 Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldıv 6 Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldı 1 Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldı 14 Osmancık’ta Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açıldı 11


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın