OSMANCIK GÜNDEM
İnternet Gazetesi doğrudan yana tarafız...

Duyurular
Takvim
Saat
Hava Durumu

Osmancık’ta zincirleme kaza yaralılar var

30/04/2022

Çorum’un Osmancık ilçesinde 4 araç 1 motosikletin karıştığı zincirleme kaza oldu. Karşı şeritteki sürücülerde kazaya bakarken kaza yaptılar.

Kaza Samsun-İstanbul D-100  Karayolu  Dereboğazıçayı köprüsü yanında meydana geldi. Samsun istikametinden Osmancık istikametine giden otomobile arkadan bir otomobil çarptı. O otomobilde D-100 karayolu kenarında park etmiş başka bir otomobile çarptı. Çarpışmanın etkisiyle  otomobillerde bulunan kişiler yaralandı. İstanbul yönünden Samsun yönüne giden otomobil sürücüsü karşı şeritte meydana gelen kazaya  bakarken yavaşladığı sırada arkadan gelen motosiklet önündeki otomobile çarptı. Devrilen motosiklet sürücüsü de yaralandı.  Aynı mevkinin her iki yönündeki yolda iki ayrı trafik kazası meydana geldi. Kazaya 4 otomobil ile 1 motosiklet karıştı. Her iki kazada da yaralanlar oldu. Çevredekilerin ihbarıyla kaza yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla Osmancık Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Kazalarla ilgili soruşturma başlatıldı.   

 Osmancık ta zincirleme kaza yaralılar var 3 Osmancık ta zincirleme kaza yaralılar var 6 Osmancık ta zincirleme kaza yaralılar var 12 Osmancık ta zincirleme kaza yaralılar var 2 Osmancık ta zincirleme kaza yaralılar var 11


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın