OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber

 
Duyurular
Takvim
Saat
Hava Durumu

Kazada burnu bile kanamadı

10/01/2022

Çorum’un Kargı ilçesine bağlı Beygircioğlu’ nda trafik kazası eksik olmuyor.

Yapılan istatistiklerde Kargı ilçesi beygircioğlu köyü sınırlarından geçen Samsun-İstanbul,  İstanbul-Samsun D-100 karayolu’nda yaz-kış trafik kazası eksik olmuyor. Yapılan istatistikler bunu doğrular nitelikte.

Yine bir trafik kazası. Yağışlı havada kayarak refüjlere çarpan bir otomobil. Sürücününü şansı varmış ki, burnu bile kanamadan bu kazayı atlattı. Ölebilirdi de. Sakat ta kalabilirdi. Veya yanından geçen bir araçla kazaya karışır ölümlü bir kaza da olabilirdi. Bereket versin yaralı yok. Fakat otomobil pert. Milli servet bir araç daha hurdaya ayrıldı.

Bura da ikamet eden vatandaşlar gece gündüz, yaz kış demeden meydana gelen bu trafik kazalarından bıkmışlar, usanmışlar. Burasının iyice incelenmesini isteyerek ilgililerin bu yola caydırıcı bir tedbir alınmasını istemektedirler. Bu yolda bir hata olduğunu düşünen vatandaşlar gerçekten bir çözüm bulunmasını istiyorlar. Sadece yola kabahat bulmayanlar da var. Sürücülerinde seyir esnasında daha dikkatli ve tedbirli olması gerektiğini belirterek, daha az bir hızla araç kullanmak kazaları azaltabileceğini de savunanlar var.

İşin doğrusu yetkililer, ilgililer, denetleyiciler, sürücüler, yayalar daha dikkatli olmak ve tedbir almak, zorundalar.

 Kazada burnu bile kanamadı 1 Kazada burnu bile kanamadı 6 Kazada burnu bile kanamadı 3


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın