OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber

 
Duyurular
Takvim
Saat
Hava Durumu

Osmancık'a spor adına yeni yatırımlar gündemde

10/01/2022

Çorum'un Osmancık ilçesi Güney Mahallesinde bulunan Ada Spor kompleksine yapılacak olan yeni yatırımlar yerinde incelendi.

Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve beraberindeki heyet Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, İl Özel Genel Sekreteri Recep Çıplak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdullah Küçükgöz, AK Parti İlçe Başkanı Şerif Okudan ve yönetim kurulu üyeleri, bu yıl içerisinde yapılıp hizmet vermesi hedeflenen spor yatırımları için yerinde incelemede bulundu.

Bin 700 kişilik tribün, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu, 2 adet soyunma odası, 1 adet kapalı tenis kortu, 1 adet halı saha ve mevcut sahanın çim yenileme işlemleri ile ilgili Ada Spor kompleksinde incelemelerde bulunuldu.

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, İl Özel Genel Sekreteri Recep Çıplak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, İlçe Müdürü Abdullah Küçükgöz, AK Parti İlçe Başkanı Şerif Okudan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçeye yapılması planlanan bin 700 kişilik tribün, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu, 2 adet soyunma odası, 1 adet kapalı tenis kortu, 1 adet halı saha ve mevcut sahanın çim yenileme işlemleri ile ilgili Ada Spor Kompleksinde incelemelerde bulunuldu.

Spor yatırımlarının 2022 yılı içerisinde yapılıp hizmet vermesi hedefleniyor.

 Osmancık'a spor adına yeni yatırımlar gündemde Osmancık'a spor adına yeni yatırımlar gündemde 4 Osmancık'a spor adına yeni yatırımlar gündemde 3 Osmancık'a spor adına yeni yatırımlar gündemde 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın