OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber

 
Duyurular
Takvim
Saat
Hava Durumu

Osmancık bir değerini daha kaybetti Dr. Boyacı vefat etti

20/11/2021

Çorum'un Osmancık ilçesinde aile hekimi Dr. Şerafettin Boyacı'yı koronavirüs hayattan kopardı.

İYİ Parti Osmancık ilçe başkanı Sefer Mustafa Boyacı, Kırtasiye ve Kitapçı esnaflarından Nurettin Boyacı ve Şükran Yaşar'ın ağabeyi, Hitit Üniversitesi Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ahmet Boyacı'nın amcası, Sağlık Ocağı Hemşirelerinden Sabire Boyacı’nın eşi, Fatih ve Emel Boyacı’nın babaları Osmancık Gemici Mahallesindeki 1. Nolu Aile Hekimlerinden Dr. Şerafettin Boyacı, koronavirüse yenik düşerek koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

İYİ Parti Osmancık ilçe başkanı Sefer Mustafa Boyacı ve ağabeyi, Dr. Şerafettin Boyacı'yı Covid-19 teşhisiyle Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesine sevk etmişlerdi Sefer Mustafa Boyacı tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilmişti.
Dr.Şerafettin Boyacı’nın tedavisi yoğun bakım ünitesinde sürüyordu.
Ne yazık ki Dr. Şerafettin Boyacı tüm müdahalelere rağmen koronavirüsü yenemedi. Koronavirüs Osmancık'ın bir değerini daha hayattan kopardı. Vefat haberi ilçede yaşayan insanları, sevenlerini hısım ve akrabalarını çok üzerek yasa boğdu.

Merhumun cenazesi 21.11.2021 Pazar günü ikindi namazına müteakiben  Osmancık Asri Mezarlıkta kılınacak cenaze namazının ardından dualarla toprağa verilecek.

Merhuma Allah’tan Rahmet, ailesine, yakınlarına, hısım ve akrabaları ile sevenlerine  başsağlığı ve sabır dileriz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın