OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 20° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528

Türkiye Badminton Milli Takımı ve Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Badminton Takımı Antrenörü Barış Boyar, iki defa şampiyonluk elde ederek Balkan Şampiyonu oldu.

Barış Boyar Balkan Şampiyonu oldu
Türkiye Badminton Milli Takımı ve Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Badminton Takımı Antrenörü Barış Boyar, iki defa şampiyonluk elde ederek Balkan Şampiyonu oldu.  
Türkiye Badminton Milli Takımı ve Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Badminton Takımı Antrenörü Barış Boyar, Ankara´da düzenlenen Veteranlar Balkan Şampiyonasında iki şampiyonluk elde ederek başarılarına bir yenisini daha ekledi.

10-12 Kasım tarihleri arasında Ankara´da düzenlenen Veteranlar Balkan Şampiyonasında Osmancık, Çorum ve Türkiye Milli Takımında antrenörlük yapan başarılı Beden Eğitimi Öğretmeni Barış Boyar katıldığı müsabakalarda hem tek erkekler hem de çift erkekler kategorisinde Balkan Şampiyonu oldu. Yıllardır Osmancık´ta Badminton´da bir çok gence bu sporu sevdirerek 7 yaşından başlayarak sayısız sporcuyu üniversiteye kadar bütün kariyerlerinde hazırlayıp yetiştiren ve bu sporculara ilçe, il, Türkiye, Avrupa ve Balkan şampiyonlukları yaşatan Barış Boyar, elde ettiği Balkan Şampiyonlukları ile bir kez daha ne kadar tecrübeli bir antrenör ve sporcu olduğunu göstererek, sporcularına da son derece moral verici büyük bir başarı elde etti. Başarılı Antrenör Boyar, “İlçemizi, İlimizi ve ülkemizi hem antrenör hem de sporcu olarak bağlı olduğum kulüplerimi Milli Takım formasıyla en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. Hem sporcularım hem de ben şampiyonluklara devam edeceğiz” dedi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
677 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın