OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 20° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528

Çorum’un Osmancık AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, yönetim Kurulu üyeleri ve İlgenel meclisi üyeleri ile birlikte Osmancık İmam Hatip Lisesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti’ den  Osmancık İmam Hatip Lisesi’ne ziyaret

Çorum’un Osmancık AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, yönetim Kurulu üyeleri ve İlgenel meclisi üyeleri ile birlikte Osmancık İmam Hatip Lisesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Osmancık’ta ki bir dizi ziyaretler kapsamında Osmancık İmam Hatip Lisesi’ni de gezen AK Parti  Osmancık  İlçe Başkanı Hakkı Güngör,  yönetim Kurulu ve İlgenel meclisi üyeleri, İlçe teşkilatımız ve İl genel meclisi üyesi arkadaşlarımızla birlikte Osmancık İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlerimizi yerinde ziyaret ederek okulumuzla ilgili bilgi paylaşımında bulunduk. 

Yeni kazandırılan okul kütüphanesini ve okul binasını yerinde inceleyen Güngör, Okul Müdürü İdris makineci'den ve okul idaresinden bilgi aldı. Kütüphaneyi  beğenen AK Parti  Osmancık ilçe Yönetimi, bu okulun ilçeye kazandırılmasında emeği geçen İl genel meclisi üyesi olan arkadaşlarıma ve okulumuzda görev yapan tüm eğitimci arkadaşlara katkılarından dolayı çok teşekkür ettiklerini belirttiler.

Başkan Güngör, İmam Hatip Liselerinin, hükümetleri döneminde hak ettikleri konuma kavuşturulduğunu ve üniversiteye giriş önündeki tüm engellerin kaldırıldığını söyledi.

Güngör, "Burada okuyan öğrencilerin eğitiminde, bilinçlendirilmesinde ve ileride ülkenin önemli kadrolarında görev almaya namzet öğrencilerin yetiştirilmesinde okul idaresine ve öğretmenlere çok büyük görev ve sorumluluklar düşüyor" dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
737 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın