OSMANCIK GÜNDEM GAZETESİ
Hızlı, Doğru, Tarafsız, Sadece Haber ve Tam Zamanında. Bizi takip ediniz, habersiz kalmayınız...


DHA OSMANCIK
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.87653.8921
Euro4.57284.5911

Çorum’un Osmancık AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Yönetimi ve il genel meclisi üyeleri Osmancık Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

AK Parti’ den  Osmancık Devlet Hastanesi’ne ziyaret

Çorum’un Osmancık AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Yönetimi ve il genel meclisi üyeleri Osmancık Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Osmancık’ta ki bir dizi ziyaretler kapsamında Osmancık Hastanesi’ni de gezen AK Parti Osmancık  İlçe Başkanı Hakkı Güngör  ve yönetim kurulu üyeleri ile İl genel meclisi üyeleri Mehmet Yücel ve Celalettin Aksan  hastane hakkında Başhekim Mustafa Umut Bozkurt’tan  bilgi aldı. Hastaneyi beğenen AK Parti Osmancık ilçe Yönetimi bu hastanenin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Osmancık halkı için çok büyük bir kazanım olan 5 yıldızlı bir otel gibi konforlu ve sağlık hizmeti anlamında Türkiye’nin sayılı tesisleri arasında yer alan Osmancık Devlet Hastanesi’nin Osmancıklı ve çevre ilçelerdeki hemşerilerin ve bölgenin sağlık sorunlarının çözümüne vesile olacağını dile getirdiler. Ayrıca  hastanede yatan hastalarıa geçmiş olsun diyen AK parti yönetim kurulu üyeleri, hastanede yatan hastalardan bolca teşekkür aldılar. Burada kendilerine çok iyi bakıldığını dile getiren hastalar hastane çalışanlarından ve personelden çok menun olduklarını ifade ettiler.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1337 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın