OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 31° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.78754.8066
Euro5.56415.5864

Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hazırlıkları yerinde incelemek isteyen Osmancık Kaymakam V. Azmi Yeşil Kurbanlık Hayvan Pazarını ziyaret etti.

Kaymakam Vekili Yeşil, Kurbanlık Hayvan Pazarını Denetledi
Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hazırlıkları yerinde incelemek isteyen Osmancık Kaymakam V. Azmi Yeşil Kurbanlık Hayvan Pazarını ziyaret etti.
Kaymakam V. Yeşil’e ziyareti esnasında Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Emniyet Müdür V. Durhasan Güngör ve Zabıta Müdürü İbrahim Keleş eşlik etti.
Hayvan Pazarında incelemelerde bulunan Kaymakam V. Azmi Yeşil, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileriyle sohbet ederek, alım-satım fiyatları ve piyasa hakkında bilgiler aldı.
Kaymakam V. Yeşil, hayvan pazarının her bölümünü gezerek bütün hayvan satıcılarını tek tek dolaştı. Pazarda satıcılardan sorunları hakkında da bilgi aldı. Hayvan pazarını ziyaret ederek devlet olarak üreticinin yanında olduklarını göstermek istediklerini belirten Yeşil, ekonominin en önemli ayaklarından birinin tarım ve hayvancılık olduğunu ifade etti.
Pazara gelen satış yapan ve almaya gelen vatandaşlar hayvan pazarından oldukça memnun olduklarını dile getirdiler

Başkan Karataş ise ”Halkımız için her çeşit kolaylığı sağlamak ve imkanlar yaratmak bizim vazifemiz. Yüce Rabbim yapılacak olan bütün ibadetlerimizi kabul eylesin inşallah” şeklinde konuştu.
Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş'a vatandaşlar:
”Başkanım burası çok güzel oldu bu şekilde bu çevrede böyle hayvan pazarı yok. Sizlerden Allah Razı olsun. Sizlere teşekkür ediyoruz.” dediler.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1165 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın