OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 31° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.78754.8066
Euro5.56415.5864

Çorum'un Osmancık Kaymakamı Azmi Yeşil'den polis ve jandarma uygulama noktalarına büyük jest.

Kaymakam Yeşil'den güvenlik güçlerine jest
Çorum'un Osmancık Kaymakamı Azmi Yeşil'den polis ve jandarma uygulama noktalarına büyük jest.
Çorum Valiliği Hukuk Müşaviri Osmancık Kaymakam vekili Azmi Yeşil, Osmancık belediye Başkanı Hamza karataş ile AK Parti yönetim kurulu üyesi Ercan Arslan ile Osmancık ilçe girişlerindeki polis ve jandarmanın ortak uygulama noktalarını ziyaret etti.
Çorum Valiliği Hukuk Müşaviri Osmancık Kaymakam vekili Azmi Yeşil Osmancık ilçe girişlerindeki polis ve jandarmanın ortak uygulama noktalarına daha önce yaptığı ziyarette konteynirlerden yapılmış noktalarda güvenlik güçlerinde hizmet yapan jandarma ve polis personelinin o sıcaklara maruz kaldıklarını ve hep sıcak su içtiklerine şahit oldu. Kışında bu personellerin soğuktan donabileceğini hesaplayarak hemen harekete geçtı. Sürpriz olarak 2 noktaya da birer klima ile sıcak ve soğuk su akıtan birer sebil hediye etti.
Osmancık Kaymakam vekili Azmi Yeşil, Devletin vatandaşına vermesi gereken hizmetler olduğunu belirterek, bunların içinde güvenlik ve emniyet hizmetinin en başka geldiğini dile getirdi. yeşil:"Yeterli güvenlik ve emniyet olmazsa insanımıza hiçbir hizmet veremezseniz Ne okullar açabilir nede çocuğunuzu okula götürüp akşam getiremezsiniz. Emniyeti sağlayamazsanız ne sağlık hizmeti alan ne de sağlık hizmeti veren gereğini yapamaz.Hastanelerimiz bile bir işe yaramaz. Yine emniyeti sağlayamazsanız, adaletin önüne gerekli kişileri getiremezsiniz . Emniyet ve güvenlik kilit noktadadır. Her şeyin başındadır" şeklinde ifadelerde bulundu.
Jandarma ve emniyetten oluşan bu noktalarda 24 saat görev yapan personel kaymakam Yeşil'e çok teşekkür etti.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1270 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın