OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140

Çorum'un Osmancık Belediyesi, Koyunbaba 3. Etap TOKİ Konutlarının imar değişikliği yaptı.

Başkan Tatar Koyunbaba 3. Etap TOKİ Konutlarının imar değişikliğini yaptı
Çorum'un Osmancık Belediyesi, Koyunbaba 3. Etap TOKİ Konutlarının imar değişikliği yaptı. 
Osmancık Belediye Başkan V. Necmettin Tatar başkanlığında toplanan belediye meclisi , Koyunbaba Mahallesine yapılması planlanan 3. Etap TOKİ konutları için imar plan değişikliği kabul edildi.
Osmancık Belediye Başkan V. Necmettin Tatar başkanlığında Üyeler Besim Özüdoğru, İsmail Gömeç, İzzet Karakaş, Oğuz Mete Okutan, Turgay Şanal, Yurdagül Yılmaz, Kadir Delibaş, Dursun Barışmaz, Özgür Şahin, Ertan Yaşar, Hüseyin Cebeci ve Şeref Keskin'den oluşan belediye meclisi Koyunbaba Mahallesine yapılması planlanan 67 Ada 1-3-4-61 nolu parsellerin bulunduğu alanı kaplayan Toplu konut İdaresi başkanlığı İmar ve Planlama dairesi başkanlığının 06.07.2017 tarih ve 024959 sayılı yazıları ekinde sunulan Çorum Osmancık 3. Etap TOKİ konutları için imar plan değişikliğinin 3194 sayılı yasanın 8. maddesi (b) fıkrası gereğince kabul edilerek onaylanmasına, işaretle oylamaya göre oy birliği ile kakar verildi.
Osmancık Belediye Başkan V. Necmettin Tatar 3. Etap TOKİ konutları için imar plan değişikliği kabul edilmesinin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek bu plan değişikliği onayı da biz belediye meclisine nasip oldu dedi.3894 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın