OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03096.0551
Euro6.53896.5651

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç Osmancık İlçesinde Yargıtay Savcısı Hakan Arslan´ın annesi Emine Arslan´ın vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Arslan Ailesine Vali Kılıç'dan taziye ziyareti
Çorum Valisi Necmeddin Kılıç Osmancık İlçesinde Yargıtay Savcısı Hakan Arslan´ın annesi Emine Arslan´ın vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.
Çorum Osmancık´a gelen Vali Necmeddin Kılıç şehrin girişinde bulunan polis ve jandarmanın yaptığı uygulama noktalarında incelemelerde bulunarak güvenlikle ilgili talimatlar verdi.
Ardından Arslan ailesine taziye ziyaretine giden Vali Kılıç'a Osmancık Kaymakam Vekili Azmi Yeşil ve Özel İdare Genel Sekreteri Recep Çıplak eşlik etti. Arslan ailesinde Savcı Hakan Arslan´a başsağlığı dileyen Kılıç, Şehit öğretmen Aybüke Yalçın´ın da akrabası olan Arslan ailesinin kısa zaman da iki büyük acı yaşadığını dile getirerek ailenin acısını paylaştıklarını ifade etti.
Yargıtay Savcısı Hakan Arslan ile yaptıkları görüşmede Vali kılıç Osmancık´ı önemsediğine dikkat çekerek, tarihi değerlerinin biraz daha ön plana çıkarılarak en kısa zamanda turizme kazandırılması gerektiğini vurguladı. Diğer ilçelere nazaran Osmancık´ın konumu açısından önem taşıdığını da belirten Kılıç, Osmancık´ta huzur bulduğunu kaydetti. Yakın zamanda Osmancık´ın muhtarları ile bir toplantı yaparak görüşlerini almayı planladıklarını ifade eden Vali Kılıç burayı tarihine yakışır hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti.
1451 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın