OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum Osmancık İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi´nde mezun olacak öğrenciler için Mezuniyet Töreni düzenlendi.

Osmancık ismail Karataş Sağlık Meslek Lisesi'nde mezuniyet sevinci

Çorum Osmancık İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi´nde mezun olacak öğrenciler için Mezuniyet Töreni düzenlendi.

Osmancık İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleşen 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet töreni programına; Kaymakam, Milli Eğitim Müdürü, okul idare, öğretmenler, okul aile birliği üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Okul öğretmenlerinde Cihan Şen ve Rukiye Oyuncu´nun sunuculuğunu yaptığı mezuniyet töreni ilk olarak Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okul Müdürü Ahmet Veldet yaptı. Veldet yaptığı konuşmada, “Bu törenin haklı gururunu yaşayan, kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi, öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum.

Sevgili 2017 mezunları. Bu günün kıymetini bilin. Bu gün, sizin bir an önce çıkartmak için can attığınız, giymesek dediğiniz okul üniformasıyla son günleriniz.

Burada ki herkes geçici. Bir tek sizler hayatınızın sonuna kadar, birer İsmail Karataş Mesleki Ve Teknik Anadolu lisesi mezunu olarak kalacaksınız ve bu gerçek hiç değişmeyecek.

Değerli velilerimiz;

Emanet olarak aldığımız evlatlarınızı bir ebeveyn olarak bütün yönetici arkadaşlarım, öğretmen arkadaşlarım ve personelim ile hizmet ederek, bunları daha kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle haraket edebilen, görgülü, yaşamı seven, sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecanla takdim ediyoruz.

Değerli meslektaşlarım;

Bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz.

Sevgili öğrenciler;

Geleceğin sağlıkçıları olarak mesleğinizi en iyi şekilde yapacağınıza, hastalarınızı şefkat ve merhametle davranacağınıza inanıyorum.

Sağlık ordusuna katılacak siz değerli gençlerimize bundan sonra ki yaşantınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Mezun olan öğrencilerden okul birinci, ikinci, ve üçüncüsüne Kaymakam Fikret zaman ve Milli eğitim Müdürü Mahmut Tökel tarafından plaket takdim edildi.

Mezun olan öğrencilere diplomaları okul öğretmenleri tarafından verilmesinin ardından kep atma töreni düzenlendi. Çok sayıda öğrenci velisinin katıldığı mezuniyet töreninde veliler zaman zaman duygulu anlar yaşadı. Kep törenin ardından program müzik eşliğinde eğlencelerle geç saatlere kadar devam etti.
2046 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın