OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389

Yolculuklarının 1000. Kilometresinde Çorum Osmancık'a gelerek Bisiklet sporuna gönül vermiş Ramazan Çalışkan’a misafir oldular.

Osmancık Bisiklet Sporu yapanların uğrak yeri oldu

Yolculuklarının 1000. Kilometresinde Çorum Osmancık'a  gelerek Bisiklet sporuna gönül vermiş Ramazan Çalışkan’a misafir oldular.

Bisiklet sporuna gönül vermiş Ramazan Çalışkan sayesinde yola çıkan bisikletli yerli ve yabancı turistler Çorum'un Osmancık ilçesinde mola veriyor.

Bisikletle Türkiye turuna çıkan Danışman Hüseyin Epik, Emekli Gülsemin Özgen ve Planlama uzmanı Abdullah Karagöl yolculuklarının 1000. Kilometresinde Osmancıklı bisikletçi sürücüsü Ramazan Çalışkan’ın konuğu olarak Osmancık’a geldiler.

Ramazan Çalışkan'ın evinde misafir olduktan sonra yollarına devam edeceklerini belirten bisikletçiler, Osmancık’ı çok beğendiklerini, Osmancık insanının çok sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu dile getirerek, "Osmancık’ı bize tanıtan ve gezdiren Ramazan Çalışkan’a yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz" dediler.

Ramazan Çalışkan ise Osmancık Gündem Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; Kendisinin bir bisiklet tutkunu olduğunu belirtti. Bisiklet sporuna gönül verdiğini ifade ederek,  şimdiye kadar çok kısa bir zaman zarfında 30 kadar yabancı ülkeden bisikletli turistleri misafir ederek evinde ağırladığını, hepsinin de Osmancık’tan ayrılırken memnuniyetle ayrıldıklarını vurguladı.
2437 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın