OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Çorum Osmancık'ta Semerkand Osmancık Temsilciliği ve Osmancık Beşir Derneği tarafından organize edilen kermes vatandaşların hizmetine açıldı.

Semerkand Osmancık Temsilciliği ve Beşir Derneği'nden Kermes

Çorum Osmancık'ta Semerkand Osmancık Temsilciliği ve Osmancık Beşir Derneği tarafından organize edilen kermes vatandaşların hizmetine açıldı.

Osmancık Yeni Mahalle eski hükümet yerinin arka tarafındaki cadde üzerinde organize edilen kermes açılışını, Kur’an-ı Kerim  tilaveti ve yapılan dualarından ardından  Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş ile  Semerkand Vakfı Osmancık Temsilcisi Yönetim kurulu başkanı Alâeddin Odabaşı tarafından  açılış kurdelesi kesilerek gerçekleştirildi.

Katılım ve ilginin çok yoğun olan açılışa Semerkant Vakfı ve Osmancık Beşir Derneği sevenleri ile vatandaşlar yoğun ilgi ve alaka gösterdi.

Semerkand Vakfı Osmancık Temsilcisi Yönetim kurulu başkanı Alâeddin Odabaşı Böyle Kermes organizasyonunu her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini kaydetti. Gönüllülerin el emeği göz nuru çalışmaları ve çeşitli giyim eşyalarını insanların hizmetine sunduklarını belirtti. İnsanlar arasında kardeşlik birlik ve beraberlik ve yardımlaşma duygularının pekiştirildiği bir çalışmanın tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diledi.
2355 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın