OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76645.7895
Euro6.35976.3852

Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Osmancık devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Vali yardımcısı Fikret Zaman hastanede yatan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Vali Yardımcısı Osmancık Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti
Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Osmancık devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Vali yardımcısı Fikret Zaman hastanede yatan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Osmancık Devlet Hastanesi Başhekim V. Mustafa Umut Bozkurt ve Diyaliz Merkezi doktorlarından çalışmaları, ünite ve hastalar hakkında bilgiler alan Vali Yardımcısı Zaman hastalarla tek tek görüşerek, sağlık durumları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını dile getiren Diyaliz Hastaları ise, hastane ve Diyaliz Merkezinin çok güzel olduğunu söyleyerek, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Vali Yardımcısı Zaman, hastanede diğer bölümlerde tedavi olan ve hastanede yatan vatandaşlarla da görüşerek, istek, dilek ve temennilerini dinledi.

Hastane personeliyle de bir süre sohbet eden Vali Yardımcısı Zaman, hastanenin Şehir Hastanesi gibi donanıma sahip olduğunu dile getirerek, çalışan personellerden, vatandaşlara karşı güler yüzlü, anlayışlı ve yardımsever bir yaklaşımda bulunmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.
2426 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın