OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Çorum’un Dodurga ilçesi’nde Mustafa Kemal İlk Okulu tarafından 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı gerçekleştirildi.

Dodurga’da Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programına Yoğun ilgi

Çorum’un Dodurga ilçesi’nde  Mustafa Kemal İlk Okulu tarafından  12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı gerçekleştirildi.

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma proğramı 13 Mart Pazartesi günü Dodurga Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Programa Dodurga Kaymakamı Tayfun Deli, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, İlçe Emniyet Amiri Feyyaz Gökhan Algül, ilçe jand. Komutanı Ali Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Ali Köksal,  daire amir ve müdürleri ile vatandaşlar , öğrenci velileri ve öğretmenler katıldı.

Katılımın ilgi ve alakanın çok yoğun olduğu program Saygı duruşu akabinde İstiklal Marşının okunması ile başladı. Mustafa Kemal İlk Okulu Müdürü Mehmet Çelik günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptı. 3. Sınıf öğrencilerinin hazırlayıp sundukları tiyatro ile devam eden programda duygulu anlar yaşandı. 4. Sınıfların hazırlayıp sundukları Orotorya ile devam eden program Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından sona erdi.
1848 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın