OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644

Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Kızılay tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan kan vererek destek oldu.

Kaymakam Aslan Kan Bağışı Kampanyasına Destek Oldu
Çorum'un Osmancık ilçesi'nde Kızılay tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan kan vererek destek oldu.
Türk Kızılay Derneği Osmancık Şubesi´nin girişimi ile bu yıl ikincisi düzenlenen kan bağışı kampanyasına havaların ısınması sebebiyle ilgi yoğun oldu. Mart ayının ikinci haftasında yapılan kan bağışı kampanyasında 150 ünite kan toplandı. Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan´da kan vererek kan bağışı kampanyasına destek vermek amacıyla katılırken sağlık durumu elverişli olan tüm vatandaşları düzenli olarak kan vermeye davet etti.
Kızılay Derneği Osmancık Şube Başkanı Erdal Karataş yaptığı açıklamada, “Yıl içerisinde 3 ayda bir yaptığımız düzenli kan bağışı kampanyamıza her geçen gün talep artıyor. Halkımız bu konuda bilinçli davranarak kanın birgün kendisine de lazım olabileceğini düşünerek kan bağışı kampanyamıza katılıyor. Her zaman söylüyoruz kan acil değil sürekli ihtiyaçtır. Kampanyamıza destek olan Kaymakamımız Selçuk Aslan´a ve tüm Osmancık halkına teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Karataş, 2017 yılının üçüncü kan bağışı kampanyasını 28 Mart tarihinde Osmancık Kredi Yurtlar Kurumu´nda yapacaklarını dile getirdi.
 Kaymakam Aslan Kan Bağışı Kampanyasına Destek Oldu Kaymakam Aslan Kan Bağışı Kampanyasına Destek Oldu2038 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın