OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140

Çorum'un Osmancık ilçesi'ne gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ziyaretlerde bulunarak seçim bürosu açtı halka hitap etti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta 

Çorum'un Osmancık ilçesi'ni gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ziyaretlerde bulunarak seçim bürosu açtı halka hitap etti.

ADLİYE SARAYINI ZİYARET ETTİ

Korumalar eşliğinde Osmancık ilçesi'ne gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ önce Yeni yapılan Osmancık Adliye sarayına gelerek burada görev yapan hakim ve savcıları ziyaret ederek burada basına kapalı toplantı yaptı.


OSMANCIK'TA SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ AÇTI

Çorum'un Osmancık ilçesi'negelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ziyaretlerde bulunanarak seçim bürosu açtı halka hitap etti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ,Osmancık İlçesi'ne geçti. Burada konuşan Bakan Bozdağ,

16 Nisan'ın Türk tarihi ve demokrasisi bakımından büyük bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

Halk oylamasıyla son 200 yıllık tarihte yaşanan tartışmanın milletin hakemliğinde karara bağlanacağına işaret eden Bozdağ, Cumhuriyet'in kurulduğu günden bugüne hükümet tartışmalarıyla Türkiye'nin çok zaman kaybettiğini vurguladı.

"Atatürk gibi, Adnan Menderes gibi Turgut Özal gibi ve Tayyip Erdoğan gibi güçlü liderler çıkınca istikrar oluyor. Bu liderler siyasetten çekilince istikrarsızlık geliyor. Tayyip Erdoğan'lı yıllar yol kazası öyle bakıyorlar. 'Nasıl olsa siyasetten çekilecek yeniden bir düzen kurulacak yine biz geçeceğiz. Bizim değimiz olacak.' Onun için aman sistem değişmesin. El birliğiyle bütün güçler bir araya gelmiş. Almanya'daydım. Sanırsınız ki referandum Türkiye'de değil de Almanya'da yapılıyor. Herkesin bir telaşı var. Size ne bizim ülkemizde ki hükümet sistemi değişikliğinden. Türk milleti nasıl olacağına kendisi karar verecek. Sen karar vermeyeceksin Sayın Merkel" dedi.

Bakan Bozdağ, konuşmasının ardından Ak Parti Osmancık Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış kurdelesini kesti. Bakan Bozdağ, esnaf ziyaretlerinin ardından Osmancık belediyesi'ne ziyarette bulundu. Ardından partililerle Acar Park'ta buluştu. Ziyaretler sonrası karayoluyla Ankara'ya gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Osmancık'ta3213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın