OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71875.7416
Euro6.29946.3247

Çorum Osmancık’ta tek başına yaşayan şehit Fuat Düşünceli’nin babası Emekli Astsubay Yılmaz Düşünceli evinde ölü bulundu.

Şehit Babası Evinde Ölü Bulundu

Çorum Osmancık’ta tek başına yaşayan şehit Fuat Düşünceli’nin babası Emekli Astsubay Yılmaz Düşünceli evinde ölü bulundu.

Edinilen bilgilere göre Çay Mahallesi Tuna Sokak 37 numarada ikamet eden 65 yaşındaki Yılmaz Düşünceli tek başına yaşıyordu. Pazar günü bir yakını Düşünceli’nin evine ziyarete gitti. Bir süre

sohbet edip ayrıldı. Ertesi gün tekrar ziyaretine giden yakını Düşünceli’nin hareketsiz yattığını ve hayatını kaybettiğini gördü. Polis ve savcının olay yerine gelmesiyle yapılan incelemede Düşünceli’nin yaklaşık 24 saat önce kalp krizinden ölmüş olduğunu tespit etti. Savcının olay yeri incelemesinin ardından Osmancık Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Düşünceli kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Düşünceli’nin oğlu Şehit Fuat Düşünceli polis memuru olarak görev yaptığı dönemde askerlik görevini yapmak için 1998 yılında gittiği Van’ın Çatak ilçesi’nde da askeri araçla yapılan kazada şehit olmuştu. Emekli Astsubay Yılmaz Düşünceli’nin yaklaşık 3-4 yıl önce eşi öldükten sonra yalnız yaşadığı öğrenildi.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın