OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71875.7416
Euro6.29946.3247

Çorum Osmancık´ta Yedaş´ın ilkokullara yönelik hazırladığı “Enerji Takımı” hediye kitabı protokol tarafından İnönü Zaferi İlkokulunda öğrencilere dağıtıldı.

Osmancık Yedaş'tan Eğitim ve Kültür Hizmeti

Çorum Osmancık´ta Yedaş´ın ilkokullara yönelik hazırladığı “Enerji Takımı” hediye kitabı protokol tarafından İnönü Zaferi İlkokulunda öğrencilere dağıtıldı.


Enerji Verimliliği Haftası nedeniyle İnönü Zaferi İlkokulu'nu ziyaret eden Kaymakam Selçuk Aslan, Belediye Başkanı Hamza Karataş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel ve Yedaş Osmancık İşletme Şefi Mehmet Mucur öğrencilere Yedaş tarafından bastırılan "Enerji Takımı" adlı kitabı dağıttılar.

Yedaş´ın ilkokul öğrencilerine yönelik hazırladığı Enerji Takımı hediye kitabı Osmancık İnönü Zaferi İlkokulunda öğrencilere dağıtıldı. Çocukların küçük yaşlardan itibaren enerji tasarrufu konusunda bilinçlenmesini sağlamak ve bu bilinci hikayeler ve oyunlarla kazandırmak amacıyla, Yedaş tarafından hazırlanan, Enerji Takımı hikaye kitabı çocuklarla buluştu.

Enerji Takımı hikaye kitabı Yedaş´ın hizmet verdiği bölgelerde dağıtılıyor. Bu kapsamda Osmancık´a gönderilen merkez ve ilçelerde dağıtılmak üzere 2300 adet hediye kitabının dağıtımı Osmancık protokolü tarafından İnönü Zaferi İlkokulunda düzenlenen törenle öğrencilere dağıtıldı.

Öğrencilerle enerji verimliliği ve okul hakkında sohbet eden Kaymakam Aslan öğrencilere başarılar diledi. 1. sınıfları ve özel eğitim sınıfını da ziyaret eden heyet, devamında öğretmenler odasında öğretmenlerimizin çay ikramını kabul ederek, çay sohbeti eşliğinde istişarelerde bulundular.

Törene katılan protokol üyeleri sınıflarda öğrencilerle yakından ilgilenerek samimi bir ortam oluşturdular. Özel eğitimli öğrencilerin sınıfında Aslan ve Karataş yanlarına oturdukları özel öğrencilerle samimi bir görüntü verdiler.

Kaymakam Aslan hediye kitaplarını dağıtımı sırasında öğrencilerle sohbet ederken, enerjimizi nasıl daha tasarruflu ve verimli kullanabiliriz şeklindeki soruya, öğrenciler oldukça mantıklı cevaplar verdiler.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın