OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75305.7761
Euro6.32866.3540

Çorum'un Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan kahvehaneleri ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi

Osmancık Kaymakamı Halkla İç İçe

Çorum'un Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan kahvehaneleri ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi

Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan ilçeyi tanımak adına yaptığı ziyaretlerde halkla iç içe olmak için vatandaşların toplu kullanım alanlarını da ziyaret ediyor.
Kaymakam Aslan geçtiğimiz günlerde ilçe merkezinde bulunan kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.

İlçenin sorunlarını vatandaşın ağzından dinlemek adına yaptığı ziyaretten memnuniyet duyan vatandaşlar Aslan´a teşekkür etti.

İlçenin sorunlarının çözümü üzerine yapılan sohbette, spor dallarında bireysel başarıların Osmancık için gurur verici olduğunu belirtti. Bu başarıların kurumsal olarak da yakalanabileceğine dikkat çeken Aslan sporculara sadece kamu kurumlarının destek vermesini beklemenin yanlış olduğunu ifade etti. Tüm spor dallarında başarı gösteren gençlerin Osmancık halkı tarafından maddi ve manevi olarak desteklenmesi gerektiğini dile getirdi.

Osmancık´ın tarihi geçmişi üzerine yapılan sohbette ise Türkiye´nin şanslı ilçelerinden biri olduğunu belirten Aslan, restorasyonuna başlanılan projelerin tamamlandığında ilçenin cazibe merkezi olacağını dile getirdi.
Kaymakam Aslan vatandaşlarla yaptığı ziyaretten büyük keyif aldığını ifade ederek zaman zaman bu tür ziyaretler gerçekleştireceğini belirtti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın