OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71875.7416
Euro6.29946.3247

Çorum Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, muhtarların taleplerini değerlendirmek amacıyla birim müdürleri ile birlikte koordinasyon toplantısı düzenledi.

Başkan Karataş Muhtarlarla Koordinasyon Toplantısı Düzenledi

Çorum Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, muhtarların taleplerini değerlendirmek amacıyla birim müdürleri ile birlikte koordinasyon toplantısı düzenledi.

Gemici Tabiat Parkında düzenlenen toplantıda yapılan çalışmalarla ilgili muhtarları bilgilendiren Başkan Karataş, muhtarların da taleplerini aldı.

Mahalle muhtarlarının alt yapı ve çevre temizliği konularındaki talepleri toplantıda hazır bulunan birim müdürleri ile anlık değerlendirilerek çözüm üretilmeye çalışıldı.

BAŞKAN KARATAŞ:“100 YILLIK PROBLEMİ ÇÖZÜYORUZ”

Yapılan yatırımlarla ilgili muhtarlara bilgi veren Karataş, şehrin içme suyu probleminin 100 yıldır devam eden bir mesele olduğunu belirterek Dereboğazı İçme Suyu Barajı ile bu problemin tarihe karışacağını söyledi.

MAHALLELERE ALT YAPI MÜJDESİ

İlçenin kanalizasyon alt yapısını tamamlamak üzere 42 Kilometre Alt yapı ve Arıtma Tesisinin ihale edildiğini kaydeden Karataş “Muhtarlarımız genel olarak kanalizasyon istiyor. Gemici, Gürleyik ve Çay Mahallelerimizle birlikte D100 Karayolu üzerindeki mahallelerimizde alt yapı eksiği var. Şehrimizin tamamını kapsayan alt yapı projesini tek seferde ihale ettik. İnşallah kanalizasyonsuz yerleşim yeri kalmayacak” dedi.

Muhtarlar toplantıda verilen talep formlarına isteklerini yazarak taleplerini resmi olarak da iletme imkanı buldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın