OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11756.1420
Euro6.63696.6635

Çorum'un Osmancık İlçesi'ne Atanan Yeni Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan Görevine Başladı.

Osmancık Kaymakamı Aslan Göreve Başladı

Çorum'un Osmancık İlçesi'ne Atanan Yeni Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan Görevine Başladı.


İlçemiz Kaymakamlığına atanarak 15.12.2016 Perşembe günü saat 16.30. da görevine başlayan Eski Pazar, Yeni  Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan Kaymakamlık bahçesinde daire müdürleri ve basın mensupları tarafından karşılanarak hoş geldiniz ve hayırlı olsun denildi.

Karşılama törenine; İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce, Askerlik Şube Başkanı Personel Yüzbaşı Serhan Tongüç, Osmancık İlçe Jandarma Yüzbaşı İrfan Kıymaz, CHP İlçe Başkanı Sadık Eker,  , İlçe Yazı İşleri Müdürü Şenay Aksan, İlçe Müftüsü Süleyman Çoban, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tokel, Malmüdürü Hüseyin Zengin, Osmancık İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fuat Er, Gençlik Spor İlçe Müdürü Abdullah Küçükgöz, bazı kurum ve kuruluşların yöneticileri, Çorum Taksiciler, Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Ziraat Odası Başkanı Ali Osman Şahiner, Şoförler Odası Başkanı Bilal Karatağ ile bazı bürokratlar katıldı.


Kaymakam Selçuk Aslan:  

1978 yılında Kırşehir’de doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Kırşehir’de sırasıyla Hürriyet İlkokulu, Merkez Kale Ortaokulu ve Kırşehir Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde 1998’de tamamlayarak lisansüstü çalışmalara başladı. Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme bilim dalında “ Kovancılar’ ın Sosyal Yapısı” konulu tezinin kabulü ile bitirdi.

2000 yılında Maliye Bakanlığı’nda başladığı memuriyet hayatında 27 Aralık 2001 tarihinde başladığı Edirne Kaymakam adaylığıyla Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam adaylığı döneminde Edirne Valiliğinde il stajı, Keşan’ da Kaymakam Refikliği, Bayburt’ta Mülkiye teftiş stajı, Kayseri Tomarza ilçesi, Keşan ve Enez ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Bu dönemde 12 ay süreyle İngiltere’ nin başkenti Londra’da yabancı dil eğitimi ve Anglo- Sakson İdari yapısının İngiltere uygulamasını yerinde inceleme imkânı buldu.

Yurtdışı dönüşünde MGK Genel Sekreterliğinde Kamu Diplomasisi Kursu ardından katıldığı 89. Dönem Kaymakamlık Kursunu dönem birincisi olarak tamamlayarak Kayseri ili Tomarza ilçesi Kaymakamlığına asaleten atanmıştır.

15 Nisan 2005 - 12 Ekim 2006 tarihlerinde Kayseri Tomarza Kaymakamlığı,
27 Ekim 2006 - 01 Eylül 2008 tarihlerinde Bingöl-Yayladere Kaymakamlığı,
15 Eylül 2008 - 15 Ağustos 2012 tarihlerinde Elazığ Kovancılar Kaymakamlığı 
7 Ağustos 2012 - 01 Aralık 2016 Rize-Pazar Kaymakamlığı 
görevlerinin ardından 2016/861 sayılı kararname ile Çorum Osmancık Kaymakamlığı görevine atanan Aslan İngilizce bilmekte olup, Türkçe Öğretmeni Pınar Aslan’ la evli olup Selçuk Alp ve Ülkünur Sena adlı iki çocuk babasıdır.

"Osmancık Gündem" olarak İlçemiz Kaymakamlığına atanarak 15.12.2016 Perşembe günü saat 16.30. da  görevine başlayan Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan'a yeni görevinde başarılar dileriz. İlçemize hayırlı olsun.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın