OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644

Çorum Osmancık Ravzanur Derneği’nin onursal başkanı Lokman Varlık Hoca Efendi ikamet ettiği evden sabah namazına giderken düşerek kalça kemiğini kırarak hastanelik oldu.

Lokman Varlık Hoca Düşerek Bacağını Kırdı

Çorum Osmancık Ravzanur Derneği’nin  onursal başkanı Lokman Varlık Hoca Efendi ikamet ettiği evden sabah  namazına giderken düşerek kalça kemiğini kırarak hastanelik oldu.

Osmancık Ravzanur Derneği’nin  onursal başkanı Lokman Varlık Hoca Efendi'nin  geçtiğimiz  pazar günü Gemici Mahallesi’ndeki ikamet ettiği evden sabah  namazına giderken düşerek kalça kemiği kırıldı.

Osmancık Devlet Hastanesine kaldırılan Varlık, yapılan ilk müdahalenin ardından Kalça Kemigi ( Femur kemiği) Kırığı teşhisi ile Ambulansla Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dr.  Murat Çalbıyık tarafından başarılı bir ameliyat geçiren Lokman Varlık Hoca Efendi  şu an itibariyle Hastanede tedavi altında olup, tüm dostlarına selam ederken, hayır duaları talep ediyor.

Çevresinde çok sevip sayılan Varlık Hoca'nın Hastanede yatması talebeleri ve camia tarafından üzüntü ile karşılanırken, iyileşip bir an önce hizmet mahalline geri dönmesi için dua ediliyor.
5684 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın