OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Çorum Osmancık’ta sevdiği kıza evinin önündeki caddeye pankart asıp, caddeyi kapatarak 15 kişilik ekiple sürpriz evlilik teklifi yapan genç, en sonunda sevdiği kızı ikna edip nikah masasına oturttu.

Osmancık’ta Evinin Önünde Caddeye Pankart Açıp Evlenme Teklif Etti

Çorum Osmancık’ta  sevdiği kıza evinin önündeki caddeye pankart asıp, caddeyi kapatarak 15 kişilik ekiple sürpriz evlilik teklifi yapan genç, en sonunda sevdiği kızı ikna edip nikah masasına oturttu.

Çorum’un Osmancık ilçesi’nde Bir tekstil atölyesinde çalışan görür görmez aşık olduğu 24 yaşındaki Aysun Demir’i ikna etmeye çalışan yine aynı yaştaki aynı iş yerinde çalışan Mesut Karatağ  olumlu yanıt alamayınca sevdiği kıza prensesim diyerek 15 kişilik ekip kurdu. Bu ekiple gece gündüz çalışan Mesut sevdiği kızın evin önündeki caddeyi kapatarak “Benimle Evlenirmisin Prensesim” diyen pankart açtı.

Diğer arkadaşlarına ayrı ayrı aşkını ilan eden cümleler yazdığı kartonları veren Mesut ; “Seninle ben bir hiçim Aysunum”,  “15 kişinin emeği var. Hayır dersen ayıp olur”, “Gözümle gördüğüm değil,Gönlümde kördüğümsün Meleğim”, “Mesut Seni Çok Seviyor Aysun”, “Uyurken göreceğim son,uyanırken göreceğim ilk sen olur musun Hayatım”, “Benimle bir ömür yaşlanırmısın birtanem”,  yazarak aşkını ilan etti.

Bu kadar ilgi karşısında şaşkına dönen Aysun Demir daha fazla dayanamayarak "evet" dedi.  İki aile arasında yapılan dünürlüğün ardından mutlu sona ulaşıldı. Böylece yıldırım aşkıyla Aysun’a vurulan Mesut onu nikah dairesine götürerek evliliğe ilk adımı attı.
15864 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın