OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617

Çorum Osmancık'ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Koşusunda dereceye giren sprocuların ödülleri verildi.

Osmancık'ta 19 Mayıs Koşusu Ödülleri verildi

Çorum Osmancık'ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  Gençlik Koşusunda dereceye giren sprocuların ödülleri verildi.

Çorum Osmancık'ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Gençlik Koşusunda dereceye giren sporcuların ödülleri verildi.

Çorum Osmancık'ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Gençlik Koşusu yapıldı.

Osmancık ilçe içerisinde yapılan yarışmalarda birçok kategoriden yüzlerce öğrenci sporcu yarıştı.

Ödül törenine  Kaymakam Cemalettin Demircioğlu, Belediye Başkanı Hamza Karataş, Garnizon Komutan jand. Yüzb. İrfan Kıymaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahim Esmek,  Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzb. Serhan Töngüç, Gençlik ve Spor Müdürü Abdullah Küçükgöz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Koşusunda dereceye giren öğrencilere madalya ve ödüllerini protokol üyeleri verdi.8040 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın