OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03096.0551
Euro6.53896.5651

Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yangın felaketine uğrayan Çokuröz Köyü’ne anında yardım elini uzattı.

Yağmur Damlası Çukuröz Köyü'ne Anında Damladı

Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  yangın felaketine uğrayan Çokuröz Köyü’ne anında yardım elini uzattı.

Çorum’un Bayat İlçesi’ne bağlı Çukuröz köyünde hafta sonu meydana gelen yangın felaketine daha yangının  dumanı çekilmeden Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  ulaştı.

Yangında  mağdur olan ailelere bir nebzede olsun yardımcı olmaya çalıştı.

Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İl temsilcisi Ahmet  Sözüdoğru “Yaşanan felakette can kaybının olmaması en büyük tesellimiz olmuştur”diyerek, Kapılarını her hafta Çorumlu ihtiyaç sahiplerine açan Yağmur Damlası hayır çarşımız bugün Çukuröz köylüleri  için çalıştığını kaydetti.

Sözüdoğru:Hayır çarşımıza hemşerilerimiz tarafında emanetler cinslerine göre  tasnif edilerek ambalajlanıp ,gıda paketleri ile takviye edilen toplam  45 koliyi  Çukuröz köyünde ki  yangında mağdur olan hemşerilerimize ulaştırdıklarını belirtti.

Sözüdoğru “üzerinde üç gün geçmesine rağmen halen sıcaklığı hissedilen ve yer yer dumanların tüttüğü köyde  ayakta kalma mücadelesi  veren  hemşerilerimizin zor günlerinde onlara bir nebzede olsa  yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşarken ,hazırladığımız yardım kolilerinin Çukuröz köyüne ulaştırılmasında desteklerini  esirgemeyen MHP  İl ve ilçe teşkilatlarına teşekkürler etti.

Ahmet  Sözüdoğru  “Allah(cc) milletimizi ve tüm inananları her türlü afet ve beladan muhafaza etsin, zor durumda kalanların yar ve yardımcıları olsun” dedi. 7782 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın