OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644

Osmancık Empati Dershanesi 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ödüllü indirim sınavını gerçekleştirdi.

Osmancık Empati Dershanesi 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ödüllü indirim sınavını gerçekleştirdi.

1-2 Mart tarihlerinde yapılan sınava öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği sınavlarla öğrencilere büyük indirimler ve fırsatlar sunan Empati Dershanesi bu yılda öğrencilerini unutmadı.

Osmancık tarihinde ilk defa bire bir etüt sistemi ve internet veri tabanı üzerinden yaptığı hizmetlerle dikkat çeken Empati Dershanesi bu yılki indirim sınavlarında da büyük bir sürpriz yaparak erken kayıt döneminde (1-31 Mart) dershaneye kaydolan tüm öğrencilere tercihlerine göre tablet bilgisayar veya adidas ürünlerinin yanı sıra ek kaynaklar ve birçok sürpriz ürünler sunacak.


Uzman eğitim kadrosu, ve deneme sınavlarıyla adından sıkça bahsettiren Empati Dershanesi Müdürü Adem Akgül, işlerinin sadece eğitim-öğretim olduğunu,Çorum’un en kaliteli kadrosuyla çalıştıklarını ve eğitimden başka hiçbir işle uğraşmadıklarını belirtti.

Dershanelerinde uygulanan bire bir etüt sisteminin sadece Osmancık’ta değil Çorum ve çevre illerde de büyük bir ses getirdiğini, il içinden ve dışından bir sürü dershanenin internet veri tabanı üzerinden gerçekleştirilen bire bir etüt sistemi ve eğitim danışmanlığı konularında bilgi almak ve hayata geçirmek için kendileriyle görüştüğünü ve bu sistemi uygulamaya başladıklarını aktaran Akgül, "Bizim farkımız, ismimizin Empati olmasıdır. Biz sadece kendi kurumumuzu düşünmüyoruz, ailelerimiz ve öğrencilerimizle empati kuruyoruz. Kendi evlatlarımızın nasıl bir eğitim-öğretim ortamında öğrenim görmesini istiyorsak dershanemizde de bu düşünceyle hareket ediyor ve öğrencilerimize maksimum derecede hizmet veriyoruz. Son yapmış olduğumuz indirim sınavıyla da velilerimizin üzerinden önemli bir yükü kaldırmayı amaçlıyoruz. Verdiğimiz hediyeleri belirli bir öğrenci sayısıyla sınırlandırmıyoruz, erken kayıt döneminde kaydolan tüm öğrencilerimize tercihlerine göre tablet bilgisayar veya adidas ürünleri ve tüm öğrencilerimize ek kaynak hediye ediyoruz."dedi.

Dershaneler kapanmadan önce tüm öğrencilerin bu imkanlardan yararlanması gerektiğini ifade eden Akgül teknoloji çağında yaşıyoruz. Artık bilgi her yerde. Hediye edeceğimiz bu tabletlerle öğrencilerimize sadece dershanede değil her yerde ve koşulda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.Yine hediye edeceğimiz adidas ürünleri, %100 orijinal olup erken kayıt döneminde kaydolan öğrencilerimize tercih etmeleri halinde verilecektir." şeklinde konuştu.

Yaklaşık bir aydır uygulamaya koydukları "Dershanemiz Evimiz Oluyor" projesiyle Çorum ve Osmancık tarihinde bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden Akgül "Ders çalışma imkanı olmayan ya da evlerinde çalışamadığını söyleyen, dershanemiz öğrencisi olsun ya da olmasın tüm öğrencilere kapılarımızı açtık ve dershane kapandıktan sonra gece 22:30’a kadar uzman kadromuz gözetiminde bu projeye dahil olan tüm öğrencilere ders çalışma imkanı tanıyoruz ve çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu anlamda velilerimiz ve öğrencilerimizden gelen teşekkür ve tebriklerin bizim için övünç kaynağı olduğunu belirtmek istiyorum.

Son söz olarak kaliteyi, gerçek eğitimi ve aile ortamını tatmak isteyen tüm öğrencilerimizi dershanemize bekliyoruz, bu anlamda Empati Dershanesinde okumanın tüm öğrencilerin hakkı olduğunu düşünüyoruz."diyerek sözlerini sonlandırdı.
5502 kez okundu

Yorumlar

TEPRİK     10/03/2014 10:13

ENPATİ DERSANEMİZE VE TÜM ÇOCUKLARIMIZA 2014 -2015 YILINDA Kİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM
RECEP GÜRSOY