OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83765.8610
Euro6.43596.4617

Çorum Ülkü Ocakları, andımız ile ilgili olarak dün tepkilerini dile getirdiler.

Çorum Ülkü Ocakları, Demokratikleşme paketi içinde yer alan ve kaldırılması nedeniyle büyük tepki çeken andımız ile ilgili olarak dün tepkilerini dile getirdiler.

Ülkü Ocakları binası önünde bir araya gelen gençler Türk Bayrağı açarken, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Çelik burada basın açıklaması yaparak, andımızın kaldırılmasına tepki gösterdi.
Demokratikleşme paketinin bölücü terör örgütünün dayatması olduğunu dile getiren Çelik, bu adımın millete yapılmış büyük bir hakaret olduğunu söyledi.

Andımızın kaldırılmasından rahatsızlık duymayan tek kesimin Türk düşmanları olduğunun altını çizen Çelik, “Türk milletinin malı ve canıyla bedelini ödeyerek, aldığı bu toprakların hakimiyet tapusu AKP tarafından altın tepsi içerisinde Türk düşmanlarına sunulmaktadır.

Türk yurdunda Türk’üm demenin suç haline dönüştüğü bu ihanet süreci gün gelecek sahiplerinin başına çalışanacaktır.

Türklüğe ve Türk milletine yapılan bu saldırıların hesabı asla mahşere kalmayacaktır. Varlığını Türk varlığına armağan eden Türk milliyetçileri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada andımızı daha gür bir sesle okumaya devam edecektir” diye konuştu.

Yapılan açıklamanın ardından Ülkücü gençler hep bir ağızdan andımızı okudu.

5403 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın