ULUSOYMEDYA
Hızlı, Doğru ve Tarafsız, İnteraktif Haber Gazetesi


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79465.8179
Euro6.41736.4430

18 yaşındaki bir genç 8 saattir evinden dışarıya çıkmazken, eve girmeye çalışan polislere de kapıyı açmadı

HABER:Yusuf ÇINAR

Çorum’da 18 yaşındaki Eray K., isimli bir genç 8 saattir evinden dışarıya çıkmazken, eve girmeye çalışan polislere de kapıyı açmadı.
Kendilerini eve kilitleyen ve elindeki tüfekle çevresindekilere tehditler savuran Eray K’nin psikolojik sorunlarının bulunduğu öğrenildi.


Olay bu sabah saat 9.30 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 3. Sokakta yaşandı. Sabah erken saatte Merkeze Bağlı Yoğunpelit Köyü’nden dedesine ait eve gelen Eray K., kapı ve pencereleri kapatıp evin kapısını yakınlarına açmadı.

Eray K.,kimseyle konuşmak istemediğini söyleyerek eve gelen polislere de elindeki tüfeği gösterip uzaklaşmalarını istedi.

Polis olası bir duruma karşı olay yerine itfaiye ve sağlık görevlileri istedi. Bu kez öfkeli genç tekrar balkona çıkıp itfaiye ve sağlık görevlilerinin de uzaklaştırılmasını talep etti. Gencin bu talebi karşısında polis itfaiye ve sağlık görevlilerini ara sokağa çekti.

Bir süre sonra balkona bir kez daha çıkan Eray K., elindeki tüfeği bu kez de görüntü almaya çalışan gazetecilere doğrultup hakaretler de bulundu.

Polis şuana kadar çevresine zarar vermeyen Eray K’nin bulunduğu apartman dairesine her hangi bir operasyon düzenlemezken, beklemeyi sürdürüyor.


7759 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın