ULUSOYMEDYA
Hızlı, Doğru ve Tarafsız, İnteraktif Haber Gazetesi


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79465.8179
Euro6.41736.4430

Osmancık'ta Ramazan Ayına Özel Tasavvuf Konseri

Osmancık Belediyesi Ramazan ayı nedeniyle Tasavvuf Konseri ve Semazen programı hazırladı. Grup Sadâ’nın sahne aldığı konserde ilahi ve kasideler eşliğinde sema gösterisi yapan semazenler Osmancık’ta farklı bir Ramazan akşamı yaşattı.


Osmancık Belediyesi tarafından mübarek Ramazan ayı nedeniyle Tasavvuf Konseri ve Semazen gösterisi gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Cuma akşamı gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, İlçe Müftüsü Süleyman Çoban, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
               
Sahil Park’ta gerçekleştirilen programda solistliklerini Mustafa Ünalan ve Abdulkerim Tiryaki’nin yaptığı Grup Sadâ sahne aldı.

Birbirinden güzel ilahi ve kasidelerin söylendiği programda semazenler de gösteri yaptı. Zaman zaman duygu yüklü anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamayan Osmancıklılar unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşadı.
               
Osmancıklılar’ın her şeyin en iyisine layık olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, “Biz arkadaşlarımız aradığında başta tereddüt ettik. Çünkü siz her şeyin en iyisine layıksınız ve biz en iyisini sunmak istiyoruz. Biz en iyisini sunduğumuz  kanaatindeyiz. En güzel sesler ve müzikler bir araya gelmiş. Biz burada dinliyor ve dinleniyoruz. Bizler bu güzellikleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
               
Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Mustafa Ünalan’a çiçek takdim ederek Osmancık’ta unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattıkları için teşekkür etti.
               
Gece geç saatlere kadar süren programda vatandaşlar ilahi ve kasidelerin eşliğinde semazenleri izledi.


 
6459 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın