OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Osmancık’ta inşaatı devam eden Osmancık Devlet Hastanesi girişi için alt geçit çalışmaları başladı

Osmancık’ta inşaatı devam eden Osmancık Devlet Hastanesi hizmete açıldığında şehir merkezinden Hastaneye giriş çıkışların kolaylığı sağlanması için alt geçit çalışmalarına başlandı.

 

Osmancık Belediyesinin talebi doğrultusunda yapılan görüşmeler neticesinde Karayolları Yol Yapım İhalesi bünyesinde yüklenici firma olan Onur Taahhüt Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. tarafından yapımına başlanan alt geçit çalışmaları şehir merkezinden Hastaneye giriş çıkışların kolaylığı sağlanması amacı ile Yaşar Okuyan Caddesinin Samsun yoluna bağlanan kısmında tüm hızıyla devam ediyor.

Karayolları yetkilileri "Geçtiğimiz günlerde çalışmaları başlayan alt geçit’i Devlet Hastanesi açılışına yetiştirmek için çalıştıklarını belirttiler. Yapılacak olan alt geçit sadece Devlet Hastanesine giriş çıkış yapmakla kalmayıp Samsun istikametinden gelen bir aracın Emniyet kavşağına gelmeden şehir merkezine girişi kolaylığı da sağlanacağı gibi, şehir merkezinden alt geçit’e girmeden Samsun yoluna bağlantısı da bulunmaktadır." dediler.

 6133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın