ULUSOYMEDYA
Hızlı, Doğru ve Tarafsız, İnteraktif Haber Gazetesi


Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716

Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Ankara'da bulunan bürokratlarımızı ziyaret etti

 

                Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, TKİ Sosyal Tesisler Müdürü İsmail Hakkı Albayrak ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı’yı ziyaret etti. Aktaş, Albayrak ve Kulalı, Çorumlu hemşehrilerine selam gönderdi.

                Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, önceki gün Ankara’da Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenen E-Devlet ödül töreninin ardından çeşitli ziyaretlerde bulundu. Başkan Yazıcı, ilk olarak Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü hemşehrimiz Mustafa Aktaş’ı ziyaret etti. Öztaş’a, Osmancık’ta gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgiler veren Başkan Yazıcı, daha sonra TKİ Sosyal Tesisler Müdürü İsmail Hakkı Albayrak ile görüştü.

                Başkan Yazıcı, son olarak Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Nurettin Kulalı’yı makamında ziyaret etti. Kulalı, Osmancık’ın önemli bir merkez olduğunu ifade ederek yapılan çalışmalar hakkında Başkan Yazıcı’dan bilgi aldı.

                Aktaş, Albayrak ve Kulalı, Başkan Yazıcı aracılığıyla tüm Çorumlu hemşehrilerine başkentten selam gönderdiklerini belirtti.

Kaynak:www.osmancik19.com



7001 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın