OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber

 
Duyurular
Takvim
Saat

Hırsızlık olayında 3 tutuklama

11/10/2021

Çorum'da Jandarma tarafından, evden hırsızlık olayını gerçekleştiren (3) şüpheli yakalanarak adli makamlarca tutuklandı.

Çorum İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, özellikle hafta sonları vatandaşların yoğun olarak kullandıkları, bağ-bahçe ve hobi evleri ile piknik-mesire alanlarında hırsızlık olayları meydana gelmekte olup, hırsızlık olaylarının önlenmesi, vatandaşlarımızın can ve mal emniyeti ile huzur ve güven ortamının sağlanması maksadıyla, İl Jandarma Komutanlığınca kurulan özel ekipler tarafından yoğun bir çalışma yürütülmektedir.

Bu kapsamda; Çorum ili Merkez ilçe Yakuparpa köyü Kuşören mahallesinde, 30 Eylül 2021 günü (3) vatandaşa ait evde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili İl J.K.lığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve İl Merkez J.K.lığı ekiplerince yürütülen istihbari faaliyetler iletitiz çalışmalar neticesinde, 09 Ekim 2021 günü tespit edilen (1) şüpheliye ait ev ve eklentilerinde Adli Makamlardan alınan arama kararına istinaden yapılan aramada;

(4) adet av tüfeği, (6) adet bakır kazan, (2) adet bakır leğen, (1) adet bakır semaver, (2) adet bakır kova ele geçirildi.

Geçmiş dönemde Çorum İl J.K.lığı sorumluluk bölgesinde evden hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edilen (3) şüpheli yakalanmış ve sevk edildikleri Adli Makamlarca tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir.

Çorum İl J.K.lığı sorumluluk bölgesinde, hırsızlık olaylarının önlenmesi ve faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.
 Hırsızlık olayında 3 tutuklama 4 Hırsızlık olayında 3 tutuklama 5
 Hırsızlık olayında 3 tutuklama 3 Hırsızlık olayında 3 tutuklama 1 Hırsızlık olayında 3 tutuklama 2Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.45089.4887
Euro10.973511.0175
Hava Durumu
Üyelik Girişi