OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber

 
Duyurular
Takvim
Saat

Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını

06/10/2021

Çorum’un Osmancık ilçesi Çampınar Köyü'nde bir ev yanarak kullanılamaz hale geldi.

Yangın Çampınar Köyünde ikamet eden Mehmet Gürbüz’e ait evde sabahın erken saatlerinde çıktı.

Evden yükselen duman ve is kokusunu duyan vatandaşlar 112 yi arayarak yangın ihbarında bulundu. İhbarı alan Osmancık belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler  yangın yerine intikal etti. Yangın yerine gelen itfaiye görevlilerinin nereden ve nasıl çıktığı henüz belirlenemeyen yangına hortum ve suyla müdahale edildi. Yangını n başka evlere sıçramasını önlemek amacıyla yangını köylü vatandaşların da yardımı ile  kontrol altına alarak yangın söndürüldü. Ardından yanan evde soğutma çalışması yapıldı.

Osmancık Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın tamamen söndürüld . Yangında büyük maddi hasar meydana gelirken yanan ev kullanılamaz hale geldi. Tek teselli ise yangında  herhangi bir can kaybının olmamasıydı.  Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemezken, yangında ev tamamen kullanılamaz hale geldi.
 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 8 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 3 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 2 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 1 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 5 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 6 Osmancık Çampınar Köyü'nde ev yangını 10


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.45089.4887
Euro10.973511.0175
Hava Durumu
Üyelik Girişi