OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.84177.8732
Euro9.50399.5420
Hava Durumu
Saat
Takvim

Osmancık'ta ikinci defa meyve veren elma ağacı şaşırttı

Çorum’un Osmancık ilçesi, çiftlikler mahallesinde bir tarladaki elma ağacı Kasım ayında ikinci defa meyve vermesi görenleri şaşırttı.

Osmancık'ta ikinci defa meyve  veren elma ağacı şaşırttı

Çorum’un Osmancık  ilçesi, çiftlikler mahallesinde bir tarladaki elma ağacı Kasım ayında ikinci defa meyve vermesi  görenleri şaşırttı.

Osmancıkilçesinde, havaların değişiklik göstermesi hava sıcaklıklarının bir yükselip bir düşmesi çevredeki ağaçların dengesini bozdu. Çifçilikle uğraşan Hasan Aydın Facebook hesabında "Elmanın ikinci ürünü Allah sonumuzu hayırlı eylesin" diyerek, ikinci defa meyve veren Elma ağacının fotoğrafını paylaştı.

 Paylaşım yaptığı fotoğrafta ki elma ağacı ikinci ürünü vermeye başladı. Olayı gören ve duyan vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Hasan Aydın, bu yaşına gelinceye kadar ilk defa böyle bir olaya şahit olduklarını dile getirerek havaların bir ısınıp bir soğuması nedeniyle dengeyi bozduğunu ve ikinci kez meyve verdiğini belirtti.

Aydın”Daha öncede Osmancık ilçe içerisinde Kiraz ağaçlarının çiçek açtığını duymuştum. Elma ağacı, bunlara göre meyve verdi. “Şeklinde ifadelerde bulundu.

 Osmancık'ta ikinci defa ürün veren elma ağacı şaşırttı 3 Osmancık'ta ikinci defa ürün veren elma ağacı şaşırttı 2 Osmancık'ta ikinci defa ürün veren elma ağacı şaşırttı 1


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın