OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.84177.8732
Euro9.50399.5420
Hava Durumu
Saat
Takvim

Kediyi kurtarmak için kendini feda etti

Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için otomobili ile manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. Ne Olcay yaş

Kediyi kurtarmak için kendini feda etti

Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için otomobili ile manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. Ne Olcay yaşıyor ne de kedi.

Kaza Koyunbaba Mahallesi Burhan Uludağ Caddesinde 2 gün önce meydana geldi.

Olcay Sarı (19) yönetimindeki  19 ABV 538 plakalı otomobilin önüne aniden kedi çıktı. Kediye çarpmamak için direksiyonu kırıp manevra yapınca direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil önce yol kenarındaki çöp Konteyrine ardından da beton elektrik direğine çarptı.Bu sırada kedide telef oldu.

Çarpmanın etkisiyle ikiye bölünen otomobilin motoru kaza yerinde yaklaşık 50 metre ileriye fırladı. Sürücü araç içerisinde sıkışıp kaldı. Çevredeki vatandaşların öyle bir gürültü duyarak sanki uçak düştü zannettiler.  Otomobilin içinde sıkışan sürücüyü İtfaiye kaza kırım ekibi aracı keserek kurtardı. Kedi kaza yerinde telef oldu.

Ardından olay yerine gelen ambulansla Osmancık Devlet Hastanesine kaldırıldı.  Burada yapılan müdahalenin ardından Sürücü Olcay Sarı, Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yoğun bakımda 2 gündür tedavi edilen Olcay Sarı yaşam savaşını kaybederek hayata gözlerini yumdu.Kediyi kurtarmak için kendini feda etti.

Polis kazayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.


 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 1 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 5 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 7 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 6 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 3 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 2 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 4 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 8


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın