OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.84177.8732
Euro9.50399.5420
Hava Durumu
Saat
Takvim

Mahalleli uçak düştü zannetti

Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu.

Mahalleli uçak düştü zannetti

Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu.

Kaza Koyunbaba Mahallesi Burhan Uludağ Caddesinde meydana geldi.

Olcay Sarı yönetimindeki (19) 19 ABV 538 plakalı otomobilin önüne aniden kedi çıktı. Kediye çarpmamak için direksiyonu kırıp manevra yapınca direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil önce yol kenarındaki çöp Konteyrine ardından da elektrik direğine çarptı.

Çarpmanın etkisiyle ikiye bölünen otomobilin motoru kaza yerinde yaklaşık 50 metre ileriye fırladı. Sürücü araç içerisinde sıkışıp kaldı. Çevredeki vatandaşların öyle bir gürültü duyarak sanki uçak düştü zannettiler.  Otomobilin içinde sıkışan sürücü İtfaiye kaza kırım ekibi aracı keserek kurtardı.

Ardından olay yerine gelen ambulansla Osmancık Devlet Hastanesine kaldırıldı.  Burada yapılan müdahalenin ardından Sürücü Olcay Sarı, Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Polis kazayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 1 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 5 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 7 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 6 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 3 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 2 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 4 Çorum’un Osmancık ilçesinde önüne çıkan kediyi ezmemek için manevra yapınca çöp konteyneri ve elektrik direğine çarptı, araçta sıkışarak ağır yaralandı. Otomobilin motoru yaklaşık 50 metre ileri fırladı, otomobil pert oldu. 8


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın