OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat
Takvim

Çiftçi; Atatürk'ü vefatının 82. yılında saygıyla anıyoruz

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Çiftçi; Atatürk'ü vefatının 82. yılında saygıyla anıyoruz

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Milli iradenin tecelli ettiği Gazi Meclisin ilk başkanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 82. yılında saygıyla anıyoruz.

Atatürk’ün önderliğinde aziz milletimizin tüm fertleriyle topyekûn bir mücadele verdiği Kurtuluş Savaşı zaferle sonuçlanmış, Türk Milleti milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak, bayrağımızın inmesine, ezanlarımızın susmasına izin vermeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha ilan etmiştir.

Vatan toprağı için yaşanan zorlukları ve verilen eşsiz mücadeleyi hatırdan çıkarmadan, birlik ve beraberlik içinde istikbâl yolunda yakılan meş’aleyi yeni nesillere emanet edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Türkiye Cumhuriyeti Devleti, dünden daha güçlü ve müreffeh yarınlara sağlam ve kararlı adımlarla yürüyecektir.

Bu düşüncelerle, vefatının 82. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin bânîsi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü,  silah arkadaşlarını, devletimizin kuruluşunda emeği olan devlet ve siyaset adamlarını, vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha minnetve şükranla anıyorum.

 

 

                                                                     Mustafa ÇİFTÇİ
                                                                                      Vali
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın