OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat
Takvim

Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu

Çorum'da yıkım kararı alınması üzerine tahliye edilen binanın bodrum katında, 17 parça dinamit lokumu bulundu. Patlayıcılar, incelenmek üzere İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu

Çorum'da yıkım kararı alınması üzerine tahliye edilen binanın bodrum katında, 17 parça dinamit lokumu bulundu.

Patlayıcılar, incelenmek üzere İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. 

Bahçelievler Mahallesi Şenyurt 13'üncü Sokak'ta bulunan 3 katlı binanın, yerine yenisi yapılması planlanarak, yıkılmasına karar verildi. Bu amaçla tahliye edilen binanın bodrum katında uzun süredir açılmamış su deposu olduğu fark edildi. Binada yaşayanlar depoyu açınca çok sayıda poşet ile karşılaştı. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, poşetlerde dinamit lokumu olduğunu tespit etti. Bina çevresinde güvenlik önlemi alan polis ekipleri, 17 parça dinamit lokumunu incelenmek üzere İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. 

 Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu 1 Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu 5 Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu 4 Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu 6 Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu 7 Çorum'da bir binanın bodrum katında 17 dinamit lokumu bulundu 2


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın