OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat
Takvim

Cipini yakmaya kalktı, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı

Çorum’da Hamza Özdemir (52), hasar kaydı olduğunu öne sürdüğü eşi için satın aldığı ikinci el cipi, satıcı bayi önünde yakmak istedi. Özdemir, o anları görüntülemeye çalışan gazetecilerle konuşup derdini anlatırken, çevredekiler elindeki benzin bidon

Cipini yakmaya kalktı, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı

Çorum’da Hamza Özdemir (52), hasar kaydı olduğunu öne sürdüğü eşi için satın aldığı ikinci el cipi, satıcı bayi önünde yakmak istedi. Özdemir, o anları görüntülemeye çalışan gazetecilerle konuşup derdini anlatırken, çevredekiler elindeki benzin bidonu alarak eyleminden vazgeçirildi.

Olay, sabah saatlerinde Çorum- Ankara karayolu üzerindeki bir otomobil galerisinde meydana geldi. Bir süre önce eşi için ikinci el cip satın alan Hamza Özdemir, araçta hasar kaydı olduğunu öğrenince, satıcı bayiyi yetkilileriyle görüştü. Görüşmede, taleplerine olumsuz yanıt alan Özdemir, satıcı bayi önüne getirdiği aracı, yakmak istedi. Özdemir, kendisine soru soran gazetecilere konuşurken, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı. İkna edilip, eyleminden vazgeçirilen Özdemir, bayi yetkililerinin “Ne gerekiyorsa yaparız” sözleri üzerine aracını bırakarak bölgeden ayrıldı.

BAYİDEN AÇIKLAMA

Çorum’da Hamza Özdemir’in hasar kaydı olduğunu öne sürüp yakmaya çalıştığı cipi aldığı bayinin genel müdürü Uğurcan Kılıç, yazılı açıklama yaptı. Araçla ilgili iddianın asılsız olduğu belirten Kılıç, "Şahsın olayı gerçekleştirdiği esnada, çalışanlarım ile ticari hususları görüştüğü anlarda ve basın çalışanlarına olayı aktardığı görüntülerde de sarhoş olduğu alelade ortadadır. Bu sebeple de iddianın asılsızlığı, açık ve net bir şekilde tescillenmiştir. Araçlarımızın TSE-HYB noktalarında ekspertizleri yapılıp, tramer sorguları da aynı tarihte dosyalarına işlenmektedir. Bu sayede araçlar, satışa hazır olup, teşhirimize çekildiğinde bütün bilgileri şeffaf ve açık bir biçimde araç etiketlerinde yazmaktadır. Araç satış işlemlerinde de yine aynı şekilde bütün bilgiler teslim tutanaklarında yazılıp şirketimiz yetkililerince kaşelenip, imzalanıp, aracı alan müşterimize teslim edilmektedir” dedi.

 Cipini yakmaya kalktı, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı 3 Cipini yakmaya kalktı, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı 2 Cipini yakmaya kalktı, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı 1 Cipini yakmaya kalktı, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın