OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Gazetesi 
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.11548.1479
Euro9.59079.6291
Hava Durumu
Saat
Takvim

Çorum'un Osmancık ilçesi'nde 25 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında kutlanacak olan "İtfaiye Haftası " nedeniyle bir dizi etkinlik düzenleniyor.

Osmancık'ta İtfaiye Haftası kutlanıyor

Çorum'un Osmancık ilçesi'nde  25 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında kutlanacak olan "İtfaiye Haftası " nedeniyle bir dizi etkinlik düzenleniyor.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  İtfaiye ekiplerinin konvoy şeklinde geçiş yaptığı anlar el sallayarak tüm personelin hem gününü kutladı hem de sevgi gösterisinde bulundu.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör İtfaiye haftası nedeniyle Gazetemize yaptığı açıklamada , “

 “Tüm İtfaiyeci arkadaşlarımızı kutluyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum. Daha güzel hizmetleri birlikte yapma dileğiyle diyorum” diye konuştu.

Türk İtfaiye Teşkilatının 306. Kuruluş Yıl dönümü ve İtfaiye Haftası nedeniyle İtfaiye Müdürlüğümüzde görev yapan, başta İtfaiye Müdürüm İbrahim Keleş olmak tüm ekibimin İtfaiyecilik Haftasını kutluyorum ve tebrik ediyorum. İtfaiye teşkilatımız her türlü felaket ve acil durumda kendi hayatlarını hiçe sayarak mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu özverili çalışmalarından dolayı kendilerini canı gönülden kutluyorum” şeklinde ifadelerde bulundu.

Başkan Gelgör şöyle devam etti: "Vatandaşımızın can, mal ve emniyetinin korunması noktasında göstermiş oldukları gayretleri tebrik ediyorum. Deprem ve yangın mahalline, afetlere anında müdahale etme noktasında olay yerine en kısa zamanda gittiklerini görüyoruz. Müdahale noktasında ve olumlu sonuç alma noktasında itfaiye teşkilatımızın gayreti takdire şayandır.” ifadelerine yer verdi.
Osmancık Belediyesi itfaiye müdürlüğü bünyesinde bulunan tüm söndürme, ilk yardım, kaza kırım ekibi ve diğer araçlarla Osmancık ilçe içerisinde sirenler çalarak konvoy düzenledi. Konvoya Osmancıklı vatandaşların yoğun ilgisi takdire şayandı.
 Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  İtfaye ekiplerinin konvoy şeklinde geçiş yaptığı anlar el sallayarak tüm personelin hem günün kutladı hem de sevgi gösterisinde bulundu. Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  İtfaye ekiplerinin konvoy şeklinde geçiş yaptığı anlar el sallayarak tüm personelin hem günün kutladı hem de sevgi gösterisinde bulundu. 2 Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  İtfaye ekiplerinin konvoy şeklinde geçiş yaptığı anlar el sallayarak tüm personelin hem günün kutladı hem de sevgi gösterisinde bulundu. 3 Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  İtfaye ekiplerinin konvoy şeklinde geçiş yaptığı anlar el sallayarak tüm personelin hem günün kutladı hem de sevgi gösterisinde bulundu. 4 Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör  İtfaye ekiplerinin konvoy şeklinde geçiş yaptığı anlar el sallayarak tüm personelin hem günün kutladı hem de sevgi gösterisinde bulundu. 5
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın