• OSMANCIK GÜNDEM 
    Hızlı, Doğru ve Tarafsız Sadece Haber

 

Duyurular
Takvim
Saat

Musa Kara, MHP Osmancık ilçe başkanlığına aday

Çorum Osmancık ta 10.dönem ilçe başkanlığı yapan Musa Kara MHP Osmancık ilçe başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Musa Kara, MHP Osmancık ilçe başkanlığına aday

Çorum Osmancık ta 10.dönem ilçe başkanlığı yapan Musa Kara MHP Osmancık ilçe başkanlığına aday adaylığını açıkladı.


Çorum Osmancık Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı, yaklaşan parti kongresi öncesinde 10. Dönem MHP İlçe Başkanı Başkanlığı yapan Musa Kara daha faal bir parti olabilmek için yönetimini hazırlayarak biz de varız diyerek aday adaylığını açıkladı.

Osmancık İlçesi'nde yaklaşan parti kongresi ile adaylığını açıklayan Musa Kara, MHP’nin Türk ve İslam ülküsü sentezinde en sağlam kalesi olduğuna dikkat çekerek, MHP’nin milletin ve devletin sorunlarını çözmeye hazır olduğunu belirtti.

Kara, MHP Osmancık Teşkilatını ben ve ekibim ile ilçeyi en iyi şekilde yöneteceğini ve cumhur ittifakıyla hareket edeceğinin altını çizerek, MHP’nin iyi bir rüzgar kazandığını yoğun gayret ve çabamızla partinin hak ettiği yere geldiğini ve de daha ileriye taşıyacaklarını inandığını ifade etti.

Yaklaşan kongre seçimlerine başkan adayı olduğunu belirterek Osmancık ve Osmancıklılar için ekip ruhu ile çalışacak geçmişte edindiği tecrübelerine dayanarak partiyi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve yeni genç nesiller ile yollarına devam etme hedefinde olduklarını vurguladı.

 Musa Kara, MHP Osmancık ilçe başkanlığına aday Musa Kara, MHP Osmancık ilçe başkanlığına aday 1


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.74368.7787
Euro10.395910.4376
Hava Durumu
Üyelik Girişi